Stiprā lietū izspēlē Liepājas rajona meistarsacīkšu priekšpēdējo kārtu 49

Šovakar, 11. augustā, Grobiņas stadionā par spīti lietum Liepājas rajona atklātajās meistarsacīkstēs minifutbolā pirmā grupa izspēlē trešā riņķa priekšspēdējo kārtu. Jau zināms, ka Nīca uzvarēja Dunalku, bet "Tosmare" nospēlēja neizšķirti ar "Cold Gel (Varavīksni)".

Jau neilgi pēc pirmā mača sākuma Grobiņā sāka līt lietus un turpināja pieņemties spēkā. Tikmēr laukumā Nīca otrajā puslaikā spēja salauzt Dunalku un svinēja uzvaru ar 2:0. Dunalkai vairākas labas vārtu gūšanas iespējas bija pirmajā puslaikā, bet kliboja momentu realizācija.

Mazliet vēlāk sākās pirmā spēle blakus laukumā, kur "Tosmare" un "Cold Gel (Varavīskne)" pirmo puslaiku aizvadīja pa nullēm. Otrajā puslaikā "Cold Gel" izvirzījās vadībā, bet "Tosmarei" izdevās rezultātu izlīdzināt. Mačs noslēdzās neizšķirti - 1:1.

Pēc tam laukumā devās "Kurzemes Vārds" un Grobiņa. Mača sākumā diezgan ātri vadībā izvirzījās liepājnieki. Portāla rīcībā nav šīs spēles gala iznākums. Portāla rīcībā nav ziņu, kā pulksten 19 nospēlēja Priekule un Grobiņas pagasts.

Pulksten 20 spēlēs Nīca un Grobiņa, kā arī "Tosmare" un Priekule. Pulksten 21 spēlēs Grobiņas pagasts un "Cold Gel (Varavīksne"), kā arī Dunalka un "Kurzemes Vārds".

Aizputē šovakar notiek otrās grupas spēles. pulksten 18.30 spēlēja Aizputes pagasts un Kalēti. Pulksten 19.30 spēlēja Kalēti un "Aizpute/Livonija". Pulksten 20.30 spēlēs Aizputes pagasts un Embūte.

Pievieno komentāru

Komentāri 49

Jans Mareks

Nu bet kas Jums neļauj uzņemties vadību. Ejat pie Sporta nodaļas vadības un piedāvajat savu kandidatūru. Domāju, ka Malkevičam nekas nebūs pretī. Tikai neaizmirstiet, ka organizatoriskos jautājumos ietilpst ne tikai izdomāt shēmu pēc kā spēlēt, bet sastādīt grafiku, sarunāt laukumus, sarunāt tiesnešus, izdarīt visu tā, lai beigās paliek pa 0. Plusos tikai paliek liepājas čempa organizētāji. Man jau patiktos, ka būtu šogad arī rajona zāles čempis. Pats esmu organizējis vairākus turnīru - tā kā zinu, ko tas nozīmē. Tā kā uz priekšu....

pirms 11 gadiem, 2009.08.13 17:01

Oskars

Neviens jau Malkevicam neko neparmet, vienkārsi vinjam visa si organizesana seez jau aknaas, vins aiziet visu uz atro noorganizee un gaida kad viss sis beigsies, vinjam nav nekada prieka darit so darbu, tapec jasaak domat vai vins sim amatam ir piemerots. Kapeec neaicinaat vietā jaunus cilveekus ar jaunam idejam vismaz dot iespeeju meģinat.

pirms 11 gadiem, 2009.08.13 16:27

a ko maziem pagastiem, vinji iemaksaajushi taadu pashu naudu kaa juus, bet viniem speeles 2reiz mazaak nekaa pirmai grupai un vienu nedeelju meenesi, ne progreseet, ne guut interesi....un tad briinaas, ka kaads saak nebraukt vairs uz 3.rinkji, un varu sadereet, ka gan embūte, gan dunalka, gan kalēti būti ik palaikam atņēmuši punktus lielām komandām...

pirms 11 gadiem, 2009.08.13 16:19

Ziemeļpols

Cietsmaidim. Ne jau Malkevicu kāds te vaino. Viņš ir tikai mazs zobrats lielajā rajona sporta ratā. Bet principā viņam būtu jābūt tam, kuram jānāk ar svaigām idejām lai šo kāzusu novērstu. Tā tas turpināties vairs nevar. Ceru ka vismaz to tu saproti?!

pirms 11 gadiem, 2009.08.13 15:11

Cietsmaidis

Da pofig ko un kā dzer un vai vispār dzer, tas nav svarīgi, bet nu pasludināt cilvēku no cita rajona puses par vainigu savā slinkumā ir, tā, mazliet jokaini.

pirms 11 gadiem, 2009.08.13 15:01

cietsmaidi tici man tavā miestā vairāk dzer nekā Embūtē... cik es zinu tur neviens tādus nedzer...

pirms 11 gadiem, 2009.08.13 14:51

Ziemeļpols

Atceros, kādreiz visi smējās pilnā kaklā par Grobiņas (pilsēta) komandas brāļiem. Bet tagad viņi ir vieni no labākajiem, ja ne paši labākie futbolisti rajonā. Vienīgi attīstībā apstājušies(ne tehniskā, bet fiziski vienkārši vairāk gari neaug). Arī komandā kurā viņi spēlē nav galīgi viņu līmenim atbilstoša.Tāpēc, smieties nevajag priekšlaicīgi.

pirms 11 gadiem, 2009.08.13 14:42

Cietsmaidis

Jā, nu jau Malkevics vainīgs ka kaut kādā Ēmbūtē jaunieši kapā 2l Turbodīzelīšus nevis dzenā bumbu, kur šitos sviestus var dzīt, jomajo.

pirms 11 gadiem, 2009.08.13 14:36

man te smiekli nāk par to vārtsargu.. viņam varētu būt talants izdzert 2l apinīti, bet ne jau stāvēt vārtos :))

pirms 11 gadiem, 2009.08.13 14:16

Oskars

Runajot par Grobinas pag. jauno vartusargu, varu teikt tikai to labāko- ļoti labi lasa speli, komandē savu aizsardzibas bataljonu, ka ari betone vartu stabus, iedvesot parlieciibu aizsardzibai un visai komandai. Vartusargs ir 50 % no komandas, manuprat, tiesi tapec Grobinas pag. tik strauji progrese un sagada grutibas jebkurai komandai. Ja vartusargs turpinas tik parliecinoši strādat nekur neizpaliks parēja uz pilsētas komandu.

pirms 11 gadiem, 2009.08.13 14:03

Oskars

Jāpikrīt vienozimigi Ziemlpolam par futbola organizaciju rajona līmeni, jo tomēr tas nenes tādu intresi ka savulaik pirs kadiem 4-5, kad varēja verot diezgan augstas raudzes futbolu tepat uz vietējo stadionu, bet intrese par futbolu jauniesu vidu un strauji zudusi, pateicoties organizatoriem, bieži vien speletāji paši uzzin par spēli pēdēja brīdi. Ja butu jaunas, svaigas idejas no organizatoru puses varbut viss mainitos.

pirms 11 gadiem, 2009.08.13 13:58

Ziemeļpols

Raizgim. Nesaprotu, par ko tu tur smējies. Teicu, ka pagasta vārtu vīrs ir atslēgas persona komandā. Varētu teikt, ar savu talantu velk šobrīd pat visu komandu. Cik esmu bijis skatīties rajona spēles, manuprāt šobrīd labākais turnīra vārtsargs. Lieliska reakcija, ātrs un ar fantastisku lēcienu. Vēl vienīgi jāpieslīpē sitiens ar kāju, jo nākotne ,jau nopietnās komandās, ar roku vien cauri netiks. Jāprovē uztrenēt sitienus tālumā, jo domāju ka līdz puse laukumam vajadzētu aizspert tomēr bumbu. Šobrīd tas vēl neizdodas un tas tiek kompensēts ar metieniem ar roku uz ~15 līdz 20m. Vienvārdsakot - labākais jaunais vārtsargs kopš Guntara Veisbuka (Veisiņš) laikiem. Ceru ka puisis paliks futbola uz ilgu laiku.

pirms 11 gadiem, 2009.08.13 13:23

Ziemeļpols

Tas ka jāmaina šī brīža vadība manuprāt skaidrs ir visiem. Jālaiž jaunos. Lai turnīrs atgūtu savu prestižu, kas nepelnīti ir devalvējies salīdzinot ar 90jiem gadiem. Vajadzīgas svaigas idejas un galvenais - degsmi! Cik ilgi sēdēs šie liekēži un noskatīsies rokas klēpī salikuši, kā mirst futbols mūsu laukos. Jau šobrīd 15gadīgie puikas dod priekšroku plastmasas 2l alus pudelei un MORE (kontrabandas no Krievijas) cigarešu paciņai, nevis melnbaltajam ādas "kamolam". Jārīkojas ir tagad un uzreiz.

pirms 11 gadiem, 2009.08.13 13:13

raizgis

Ziemelpols,tu raxtiji lai grobinas pag.jaunais talans nenolaiz degunu,pec rezultata 0:7 pret varaviksni,tad man tev tads jautajums kurs tad viniem ir tas talants?
pilnigi smiekli sanaca kad izlasiju,to tavu komentaru

pirms 11 gadiem, 2009.08.13 13:06

Oskars

Nekad neesmu dzirdeejis ka ir vajadziga palidziba organizeetājiem, protams to ir gruti pateikt, ka kadam ir vajadziga palidziba, es protams esmu gatavs palidzet par visiem 100% un netaisos likt sprunguljus ritenos neveinam.

pirms 11 gadiem, 2009.08.13 12:34

Ziemeļpols

Es labprāt palīdzētu noorganizēt nākamos trīs vai četrus čempionātus.

pirms 11 gadiem, 2009.08.13 10:26

lapa

Tad lūdz organizē nākamo rajona čempionātu Tu!

pirms 11 gadiem, 2009.08.13 00:02

Oskar pareizi pateici.. SAVU SPĒĻU kalendāru, kur visas spēles ir Grobiņā un otaņķos... pretī neko nav nācis, tik atņēmis... nafig tālākiem pagastiem būtu tik tālu jābrauc visu laiku???

pirms 11 gadiem, 2009.08.12 23:43

Oskars!

Seit ir runga ar diviem galiem- ta saucamaam stiprajam rajona komandaam neesot interesanti spelet ar vajajam. Bet savukart mazo novadu komandas nav apmierinaatas ar izspeles grafiku. Padomajot, manuprat, lielajaam komandam ir nelielais bailes, jo ja nu kadu dienu kad iekrit spele pret kadu Embuti,Kaletiem, Dunalku un ša kalibra komandaam, bet te visi iespejamie speletaaji netiek kadam darbs, kadam kāzas, kadam kas cits un jaspele ar 7 cilveekiem sastava, var gadities zaudeet zemaka kalibra komandam un tad kauns par visu ģimi, bet ja zaud kadam no lidera gala vienmeer var atrast attaisnojumu, tapec liekas ka A.Malkevics ir nacis pretii pagajusa gada veiksmigakam komandaam un izveidojis savu speelu grafiku.

pirms 11 gadiem, 2009.08.12 17:25

Ziemeļpols

Piekrītu J.Marekam. Daudzi šeit liek vienā grozā komandas kuras spēlē tā saucamo inteliģento, jeb prāta futbolu un komandas ,kuru spēlētājus varētu atpazīt pēc šādām pazīmēm: izkārta mēle un lielas (no pārpūles) acis. Loģiski arī viņu futbols ir samērā haotisks un arhaisks. Te varētu vilkt paralēles ar NHL ,kur ar mīl iemest ripu pretinieku zonā un tad skriet cīnīties par to. Žēl ka futbolā nav bortu. Kaut gan, varbūt eksperimentālā kārtā 2divīzijai varētu ko līdzīgu noorganizēt. Tas sportam nāktu vien par labu.

pirms 11 gadiem, 2009.08.12 16:23

Sports