Startēs tikai vasarā

Liepājas rallists Mārcis Ķenavs nepiedalīsies Eiropas rallija čempionāta otrajā posmā – rallijā "Rally Liepāja". Viņš plāno ziemas sacensības izlaist, raksta "Kursas Laiks".

M. Ķenavs nolēmis ziemas rallija sacensībās nestartēt, vairāk uzmanības pievērst vasaras rallijiem. "Pirmkārt, darba saistības. Jāziedo rallijs, jo nav laika, lai pilnvērtīgi sagatavotos. Otrkārt, ziemas ralliji ir finansiāli dārgi," skaidro M. Ķenavs. Viņš, nestartējot ziemā, cer ietaupīt budžetu, lai vasarā varētu kādās lielākās sacensībās piedalīties.

M. Ķenavs nolēmis, ka šogad necīnīsies par Latvijas čempiona titulu. Sacensībās viņš piedalīsies prieka pēc un ar citu tehniku. Ar kādu, to sportists vēl nevarēja pateikt. Tāpat vēl nav skaidrs kalendārs, kādos rallijos šajā gadā tiks braukts. M. Ķenavs atklāj, ka viņa plānos ir piedalīties kādā no pasaules čempionāta posmiem, kuri atrodas tuvāk Latvijai. Tas varētu būt Polijas vai Somijas posms.

Pirmās sacensības, kurās M. Ķenava ekipāžu varēs redzēt, būs rallijsprints "Kalnamuiža 2014". Sportists šogad neplāno startēt visos Latvijas autorallija čempionāta posmos.

M. Ķenavs šajā sezonā startēs "ASRT rallija komandas" sastāvā. Viņš ir šīs komandas vadītājs.

Pievieno komentāru

Sports