Starptautiska regate un drifts festivāla „TELE2 Baltic Beach Party” laikā

Festivāla „TELE2 Baltic Beach Party” laikā dažādi notikumi un piedzīvojumi gaidāmi ne tikai uz septiņām dažādām skatuvēm, ne tikai pludmalē vai telšu pilsētiņā. Ko redzēt un piedzīvot būs arī pilsētā un tuvākajā apkārtnē.

Baltic Sprint Cup
Festivāla laikā Liepāju pirmo reizi apmeklēs starptautiska regate „Baltic Spirnt Cup”, kas piecu gadu pastāvēšanas laikā kļuvusi par nozīmīgu ikgadēju starptautisku burāšanas notikumu. Plānots, ka pirmās jahtas Liepājas ostā ienāks jau naktī uz 25.jūliju, pēdējās – 26.jūlija priekšpusdienā. Regatē piedalīsies apmēram 35 jahtas ar 350 dalībniekiem. Par regates balvām sacentīsies gan sacīkšu, gan kruīzu jahtas, to garums – no 30 līdz 70 pēdām.

Drifts
25.jūlijā, Vaiņodes lidlaukā, pieredzējuši autosportisti demonstrēs savas spējas jaudīgu auto savaldīšanā, traucoties lielā ātrumā sacensību trasē. Tas viss notiek vadāmā sānslīdē. Šis būs iespaidīgākais šo sacensību pasākums šogad Latvijā, jo paralēli Latvijas drifta čempionātam, notiks mači arī seriāla "Nord Europe Drift Series" ieskaitē, kuros piedalās arī drifteri no Igaunijas, Lietuvas un Somijas. Uz starta ir gaidāmi vismaz 50 dalībnieki, kuru spēkratu jauda sasniedz pat 800(!) zirgspēkus.

Šogad 24. un 25. jūlijā festivāls „TELE2 Baltic Beach Party” jūras krastā Liepājā notiks jau 9.reizi. Pilna festivāla programma ar grupām, kas būs redzamas uz septiņām dažādām skatuvēm, atrodama internetā - http://www.beachparty.lv/programm/.>

Pievieno komentāru

Sports