Spundiņš startēs rallijkrosa sacensībās ''NEZ Rallijkross 2017''

Šajā nedēļas nogalē, 15. un 16. jūlijā, sporta kompleksā “333” jau ceturto gadu norisināsies rallijkrosa sacensības ''NEZ Rallijkross 2017''. Šogad sacensībās startēs vairāk nekā 100 dalībnieku no astoņām valstīm, sacenšoties rallijkrosa, kroskartu, LADA RX un LV RX OPEN klasēs, informē “Technical Art Rally Team” pārstāve Sanita Austere.

Sacensībās savu dalību pieteicis arī komandas “Technical Art Rally Team” sportists Jānis Spundiņš ar Honda Civic. Šajās sacīkstēs Spundiņš būs vienīgais, kurš startēs no komandas, jo tehnisku iemeslu dēļ savu dalību ir atcēlis autosportists Viktors Ellers. Ellers gan piebilda, ka sacensībās piedalīsies kā atbalstītājs un palīgs no “Technical Art Rally Team” komandas.

Atgādinām, ka pagājušajās sacīkstēs, Rallijkrosa kausa 2.posmā, 17.jūnijā, Salas novada Biržos, autotrasē “Baroni”, Super 1600 klasē, 2. vieta tika Jānim Spundiņam. Tikmēr Touring 2000 klasē 12 braucēju konkurencē no dalības sacīkstēs izstājās “Technical Art Rally Team” sportists Viktors  Ellers, piektajā aplī piedzīvojot avāriju, kas rezultējās ar apmestu kūleni.

Pievieno komentāru

Sports