Spraigi noslēdzas Priekules novada atklātais čempionāts šautriņu mešanā

Ar aizraujošām cīņām 5. jūlijā noslēdzies 2014. gada Priekules novada atklātais čempionāts šautriņu mešanā.

Kopumā čempionātā piedaloties šautriņu metējiem no Kalētiem, Kapsēdes, Liepājas, Nīcas, Priekules un Vaiņodes, kungu konkurencē par čempionu tika kronēts priekulnieks Aigars Strēlis, savukārt dāmām vaiņodniece Irēna Bauze.

Arī par čempionāta pēdējā posma uzvarētāju kļuva priekulnieks Madars Razma, tādējādi izkarojot sev 2. vietu kopvērtējumā. Posma finālā M. Razma pārspēja jauno novada čempionu Aigaru Strēli, savukārt spraigā cīņā par 3. vietu labākais izrādījās vaiņodnieks Jānis Birznieks, kurš izšķirošajās spēlēs bija nedaudz pārāks par liepājnieku Ēriku Gertneru, bet olimpisko sešinieku noslēdza Andris Ziemelis no Kalētiem un Arturs Auders no Vaiņodes. Jau informējām, ka dāmu konkurencē šogad liela atsaucība netika izrādīta un par čempioni kļuva Irēna Bauze, bet 2. vietu ieņēma priekulniece Laima Upeniece.

Čempionāta organizatori saka lielu paldies visiem tā dalībniekiem un atgādina, ka Latvijas un Baltijas reitinga sacensības „Priekules Kauss 2014” norisināsies 6. un 7. septembrī Priekules daudzfunkcionālajā sporta hallē.