Sporta manēžas nākotne Liepājā vēl neskaidra

Sporta manēža, kur ziemas periodā varētu notikt ne tikai vieglatlētikas, bet arī futbola un citu sporta veidu treniņi, Liepājā ir jāuzbūvē tuvāko gadu laikā, - intervijā "Rietumu Radio" sacīja Liepājas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks (Liepājas partija).

Taču sporta būve nevar tapt bez valsts atbalsta. Par manēžas nepieciešamību Sesks atgādinājis arī finanšu ministram Andrim Vilkam (V), kurš nesen apmeklēja Liepāju.

"Plānots, ka halle atrastos netālu no Liepājas Olimpiskā centra un tajā varētu trenēties ne tikai vieglatlēti, bet arī futbolisti, florbolisti un citu sporta veidu pārstāvji," sacīja Liepājas mērs, norādot, ka pašlaik Liepājā nav piemērotas treniņu vietas ziemas periodā.

Kā ziņots, pagājušā gada nogalē, ņemot vērā Finanšu ministrijas viedokli, valdība neatbalstīja septiņus Latvijas Olimpiskās komitejas pieteiktus projektus 31 627 645 latu apmērā. Starp tiem bija arī Liepājas Olimpiskā centra vieglatlētikas manēžas projekts, kura realizācijai pieprasītā valsts galvojuma apmērs bija 3,4 miljoni latu.

Pašlaik ir izstrādāts manēžas biznesa plāns un arhitekts Andris Kokins ir vizualizējis ideju par to, kāda sporta būve izskatīsies, iepriekš informēja Liepājas Sporta pārvaldes vadītājs Artis Lagzdiņš.

"Vieglatlētikas manēža Liepājai ir ļoti nepieciešama, taču lēmums par tās būvēšanu ir jāpieņem valsts līmenī," sacīja Lagzdiņš uzsverot, ka bez valsts atbalsta šāda sporta būve Liepājā nevar tapt.

Pievieno komentāru

Sports