Spēļu pārcelšana uz maksas kanāliem vēl nav fakts

Rīgas Dinamo spēles Kontinentālajā hokeja līgā turpmāk plānots rādīt tikai maksas TV kanālos. Saistībā ar to uz laikraksta Dienas bizness jautājumiem atbild a/s Dinamo Rīga valdes priekšsēdētājs Juris Savickis.

Vai KHL spēļu pārcelšana uz maksas TV kanāliem nemazinās Rīgas Dinamo popularitāti Latvijā?

Tādas bažas mums ir, tāpēc esam sākuši konsultācijas ar KHL vadību - zvanām, skaidrojam, rakstām vēstules. Jāņem vērā, ka KHL ir diezgan globāls veidojums, un kā tādam tam ir izdevīgi noslēgt līgumu ar citu globālu spēlētāju tirgū par kaut kādām summām, un to lietu aizmirst. Bet, kad skatāmies, ko tas nozīmē atsevišķai valstij un komandai, tad aina ir jau citādāka. Tāpēc KHL rīcība ir saprotama - viņi paskatījās, ka ir darīšana ar lielu kompāniju, lielu naudu, un viss kārtībā, bet konkrētie apstākļi pat prātā neienāca. Par tiem tad pašlaik arī notiek sarunas ar Maskavu. Katrā ziņā translācijas tiesību jautājums vēl nav līdz galam izlemts.

Cik liela ir Dinamo teikšana šādu lēmumu pieņemšanā?

KHL ir jauns veidojums - tikai piecus gadus vecs. Kāda būs mūsu teikšana šai gadījumā, man ir grūti spriest. Ir bijuši gadījumi, kur pirms lēmumu pieņemšanas mēs esam tikuši uzklausīti un gala lēmumā tas ir bijis ņemts vērā. Bet ir bijuši arī lēmumi, kuros globālais viedoklis ir dominējis.

Pievieno komentāru

Sports