Spēlē pret Viļnas "Žalgiri" uguņo Klāvs Plānics

Trešdien un ceturtdien divas pārbaudes spēles pret MHL B grupas komandu no Viļņas „Žalgiris” aizvadīja HK „Liepāja” hokejisti.

Pirmajā spēlē uzvara 5:2 (1:1; 1:1; 3:0). Mūsu labā vārtus guva Pauls Hodzko, Viktors Jasjonis, Māris Diļevka, Kārlis Liepiņš un Valters Freijs. Arī pēcspēles metienu sērijā esam pārāki – 1:0 (Klāvs Plānics). Visu spēli Liepājas komandas vārtos Reinis Petkus.

Atbildes spēlē ceturtdien uzvara 10:2 (4:1; 5:1; 1:0) graujam jau 1. periodā. 2:0 pirmajā minūtē (Plānics, Bajarūns). Trešie vārti seko jau pēc minūtes – Alksnis iemet vairākumā. Ceturtie vārti Klāvam Plānicam, bet ielaižam spēlējot mazākumā trīs pret pieciem – 4:1. Pirmā perioda pēdējo minūti, spēlējot mazākumā trīs pret pieciem izturam.

Otrajā periodā gūstam piecus vārtus – Liepiņš, Jasjonis, Žučkovs, Freimanis un Plānics (vairākumā).

Trešajā periodā ceturtie vārti Plānicam un spēle beidzas 10:2. Vārtos visu spēli Reinis Repšs. Pēcspēles metienos 2:1 (Hodzko, Zabis).

Piektdien pulksten 18.00 seko trešā pārbaudes spēle šonedēļ un arī Liepājas Ledus hallē. HK „Liepāja” pretinieks HK „Kurbads”.