"Spartaks" trīs reizes raida bumbu savos vārtos un zaudē "Liepājas metalurgam" Latvijas kausa izcīņā

Kā pirmie Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfinālā iekļuvuši "Liepājas metalurga" futbolisti, piektdien pārspējot Jūrmalas "Spartaks" komandu, kuri pirmajā puslaikā trīs reizes pamanījās bumbu raidīt savos vārtos.

Liepājnieki kausa astotdaļfināla spēlē bija pārāki pār "Spartaku" ar rezultātu 4:2 (4:0).

Zīmīgi, ka trīs no četriem "Liepājas metalurga" vārtiem guva paši jūrmalnieki. Mača rezultāts tika atklāts jau 14.minūtē, kad bumbu savos vārtos pēc liepājnieka Valērija Afanasjeva centrējuma raidīja Dmitrijs Daņilovs. Savukārt pēc 20 minūtēm "Spartaku" piemeklēja vēl viena nelaime - savas komandas vārtsargu Jāni Skābardi pārspēja Kārlis Kņūts, panākot 0:2. Tomēr pēc piecām minūtēm vārtus beidzot guva kāds no "Liepājas metalurga" futbolistiem - 39.minūtē trāpīgs raidījums izdevās Jurģim Kalnam, bet vēl pēc sešām minūtēm bumbu savos vārtos raidīja Viktors Morozs, panākot jau 4:0 liepājnieku labā.

Otrajā puslaikā "Spartakam" izdevās divus vārtus atgūt - precīzi sitieni padevās Daņilovam (76.minūtē) un Danielam Garsijam (79.minūtē), taču ar to nepietika, lai būtu cerības uz atspēlēšanos.

Latvijas kausa izcīņa turpināsies sestdien, kad savā starpā "Varavīksne" tiksies ar "Gulbeni", bet "Tukums 2000"/Salaspils cīnīsies ar "Jūrmalu".

Astotdaļfināla cīņas aizritēs līdz 21.jūlijam.

Pievieno komentāru

Sports