Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sotnieks no Liepājas domes vēlas saņemt 3000 latu kompensāciju par morālo kaitējumu

Hokeja kluba Rīgas "Dinamo" hokejists Kristaps Sotnieks tiesas ceļā no Liepājas domes vēlas piedzīt trīs tūkstošus latu lielu kompensāciju par morālo kaitējumu, apgalvojot, ka pirms trīs gadiem pašvaldības policijas atskurbtuvē viņam nodarīti miesas bojājumi, atsaucoties uz aģentūru BNS, raksta portāls "Diena.lv".

Liepājas pašvaldības policijas priekšnieks Normunds Dīķis aģentūrai BNS pastāstīja, ka tiesvedība notiek jau ilgāku laiku.

 Sotnieks (1987) Administratīvā rajona tiesas Liepājas tiesu namā iesniedzis prasību pret Liepājas domi par administratīvā akta atcelšana, kā arī lūdzis pilnībā atlīdzināt viņam nodarīto personisko un materiālo kaitējumu.

2006. gada vasarā pludmales festivāla "Tele2 Baltic Beach party" laikā pašvaldības policisti Sotnieku naktī savākuši uz ielas, kur viņš gulējis. Hokejists ievietots īslaicīgās aizturēšanas telpās jeb atskurbtuvē.

Pēc atskurbšanas viņam sastādīts protokols par atrašanos sabiedriskā vietā alkohola reibumā, aizskarot cilvēka cieņu.

Taču Sotnieks vērsies policijā ar sūdzību, norādot, ka viņam nodarīts ne tikai morāls kaitējums, bet arī atskurbtuvē nodarīti miesas bojājumi.

"Sotnieks apgalvo, ka miesas bojājumi viņam nodarīti aizturēšanas kamerā. Tāpēc tiesā iesniedzām videomateriālu, kurā redzams, ka kamerā viņu neviens nav sitis," pauda Dīķis.

Liepājas dome 2007. gadā Sotnieka prasību par kaitējuma atlīdzību noraidījusi, uzskatot, ka hokejists aizturēts pamatoti un Pašvaldības policistu darbība bijusi tiesiska, tāpēc hokejists ar sūdzību vērsies Administratīvajā tiesā.

Administratīvās lietas izskatīšanu tiesa plāno turpināt nākamā gada 3. februārī.

Liepājā šis nav pirmais gadījums, kad pludmales festivāla laikā policija aiztur hokejistu.

Pagājušogad Liepājā tiesas priekšā stājās hokejists Mārtiņš Raitums saistībā ar 2007. gada vasarā - festivāla "Baltic Beach Party" laikā notikušo kautiņu pie degvielas uzpildes stacijas "Statoil" Esperanto ielā.

Kurzemes apgabaltiesā huligānismā apsūdzētajam Raitumam piesprieda vienu gadu nosacīta soda ar pārbaudes laiku uz gadu.

Pievieno komentāru

Sports