Sočos pacelts Latvijas karogs

5.februārī Kalnu Olimpiskajā ciematā notika svinīgā Latvijas valsts karoga pacelšanas ceremonija. Mūsu komandu sveica Kalnu Olimpiskā ciemata vicemērs, trīskārtējais Olimpiskais čempions vingrošanā Aleksejs Ņemovs.

Pasākuma jauko un sirsnīgo atmosfēru papildināja Sibīrijas jauniešu kora uzstāšanās.  Reizē ar mūsu komandu karoga pacelšanas ceremonijas notika arī Bulgārijas un Dominikas komandām.

Latvijas komanda bija sapulcējusies kuplā skaitā – uz pasākumu bija ieradušies visi kamaniņbraucēji, kalnu slēpotājs Roberts Rode, skeletoniste Lelde Priedulēna, kā arī treneri un apkalpojošais personāls.

Latvijas komandas vārdā, LOK viceprezidents Einars Fogelis ciemata vadībai uzdāvināja mūsu komandas rakstainos cimdus, cepuri, šalli un somu. Savukārt Latvijas delegācija saņēma baltus cimdus ar Soču ziemas Olimpisko spēļu simboliku.

Priecē, ka Latvijas sportisti uz svinīgo karoga pacelšanu bija ieradušies kuplā skaitā, jo Latviju pārstāvēja 29 komandas dalībnieki, bet no Bulgārijas un Dominikas ceremonijā piedalījās tikai pa 5 – 6 cilvēkiem.

Latvijas Olimpisko komandu atbalsta LOK ģenerālsponsors SIA “Latvijas Mobilais telefons” un AS “Latvijas Valsts Meži”; LOK sponsori – AS “Swedbank”, AS “Latvijas Gāze” un AS “Latvijas Dzelzceļš”; LOK partneri – VAS “Starptautiskā lidosta “Rīga””, AS “airBaltic” un SIA “Inchcape Motors Latvia”.

Marita Vilciņa
Latvijas Olimpiskās komandas preses sekretāre

Pievieno komentāru

Sports