Skujiņš un Flaksis finišē pirmajā divdesmitniekā Albertas velobrauciena posmā

Latvijas riteņbraucēji Toms Skujiņš un Andžs Flaksis piektdien finišēja pirmajā divdesmitniekā Kanādā notiekošā Albertas daudzdienu velobrauciena (UCI kat.2.1) trešajā posmā.

Par 181,8 kilometrus garā posma uzvarētāju tika kronēts nīderlandietis Toms Jelte Slagters no "Cannondale - Garmin" vienības, kurš distanci veica četrās stundās 28 minūtēs un 18 sekundēs, finišēdams kopā ar savu tautieti Bauki Molemu ("Treck Factory").

Tikmēr "Hincapie" vienības latviešu braucējs Skujiņš no uzvarētāja atpalika 24 sekundes, kas viņam deva 16.pozīciju, bet vēl četras sekundes vēlāk finišēja viņa komandas biedrs Flaksis, ierindodamies 20.vietā.

Par kopvērtējuma līderi tagad kļuvis Molema, kamēr Skujiņš ir 14.pozīcijā, no nīderlandieša atpaliekot 56 sekundes. Tikmēr Flaksis no līdera iepaliek tieši vienu minūti, kas viņam dod 18.vietu.

Velobrauciens septiņu posmu garumā noslēgsies pirmdien.

Pērn Skujiņš šajās sacīkstēs izcīnīja septīto vietu Kalnu karaļa ieskaitē, bet jauno braucēju vērtējumā ierindojās devītajā pozīcijā.

Savas iepriekšējās sacensības abi latvieši nesen aizvadīja spēcīgajā "USA Pro Challenge" daudzdienu velobraucienā (UCI kat.2.HC), Skujiņam gūstot ļoti augsto astoto vietu kopvērtējumā.

Pievieno komentāru

Sports