"Skonto" un "Liepājas metalurgs" uzzina pretiniekus UEFA Eiropas līgas pirmajos mačos

Savus pretiniekus UEFA Eiropas līgas pirmajos mačos pirmdien uzzināja arī Latvijas futbola komandas "Skonto un "Liepājas metalurgs".

"Skonto" kvalifikācijas otrajā kārtā tiksies ar Īrijas komandu Derijas "City", bet "Liepājas metalurgs" spēkosies ar Gruzijas komandu Tbilisi "Dinamo".

Pagājušajā sezonā Gruzijas čempionātā 13.kārtējā valsts čempionvienība "Dinamo" ieņēma otro vietu, bet "City" komanda Īrijas čempionātā pagājušajā sezonā ieņēma trešo vietu, savukārt pašlaik atrodas otrajā pozīcijā.

Otrās kvalifikācijas kārtas pirmās spēles notiks 16.jūlijā, bet atbildes mači - 23.jūlijā.

Jau ziņots, ka Latvijas futbola klubs Daugavpils "Dinaburg" UEFA Eiropas līgas pirmajā kvalifikācijas kārtā tiksies ar Igaunijas komandu Nemmes "Kalju".

Abu komandu pirmā spēle risināsies 2.jūlijā Daugavpilī, bet atbildes spēle notiks 7.jūlijā Tallinā. Igaunijas komandai, kas pagājušajā sezonā ieņēma ceturto vietu valsts čempionātā, šī būs debija Eiropas kausu sacensībās.

Savukārt otrajā kārtā šī pāra uzvarētājs tiksies ar Azerbaidžānas vienību Zagatalas "Simurg", kurā spēlēs Latvijas futbolists Genādijs Soloņicins, vai Izraēlas komandu Jūdejas "Bnei".

"Dinaburg" futbolisti pirmajā kvalifikācijas kārtā bija izlikto komandu vidū un tās pretiniekos varēja ielozēt arī Armēnijas vienību "Mika", Ziemeļīrijas klubu Lisbērnas "Distillery", Podgoricas "Buducnost" no Melnkalnes un Maltas klubu "Valletta".

Tāpat no pirmās kārtas UEFA Eiropas līgas turnīru no uzsāks divi Latvijas futbolistu pārstāvētie klubi, turklāt abi no Azerbaidžānas - Andreja Rubina un Vladimira Koļesņičenko pārstāvētais klubs Baku "Inter" tiksies ar Slovākijas komandu Trnavas "Spartak", bet "Simurg" spēkosies ar "Bnei".

"Inter" un "Spartak" pāra uzvarētājs otrajā kārtā tiksies ar Bosnijas un Hercegovinas komandu "Slavija". No otrās kārtas dalību sacensībās uzsāks vēl vairāku Latvijas futbolistu pārstāvētie klubi.

Īrijas komanda Sentpatrikas "Athletic", kuru pārstāv latvietis Gints Freimanis, tiksies ar "Valletta" komandu vai Īslandes vienību "Keflavik", bet Latvijas futbolista Staņislava Pihocka pārstāvētā komanda Varnas "Černo More" no Bulgārijas spēkosies ar Moldovas komandu "Iskra-Stali".

Savukārt no trešās kvalifikācijas kārtas UEFA Eiropas līgas turnīru uzsāks Bulgārijas vicečempioni Sofijas CSKA, ko pārstāv Latvijas pussargs Viktors Morozs.

Jau ziņots, ka piektdien savus pretiniekus UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas otrajā kārtā noskaidroja arī Latvijas klubs "Ventspils", kas tiksies ar Luksemburgas spēcīgāko klubu Didelanžas F91.

Ja "Ventspils" pārvarēs kvalifikācijas otro kārtu, tad komandai būs garantēti vēl vismaz četri mači - UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas trešajā kārtā un zaudējuma gadījumā arī UEFA Eiropas kausa kvalifikācijas trešajā kārtā. Savukārt ja Latvijas čempionvienība pārvarēs Čempionu līgas trešo kvalifikācijas kārtu, tad komandai būs garantēta iekļūšana grupu turnīrā - ceturtās kārtas uzvarētāji spēlēs UEFA Čempionu līgas pamatturnīrā, bet zaudētāji Eiropas līgas grupu turnīrā.

Turnīra otrās kārtas pirmās spēles būs 14. un 15.jūlijā, bet atbildes mači notiks vēl pēc nedēļas.
UEFA Čempionu līgas un UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas trešās kārtas izlozes notiks 17.jūlijā.

Pievieno komentāru

Sports