"Skonto" un "Liepājas metalurgs" iekļūst "Triobet" Baltijas līgas ceturtdaļfinālā

Baltijas futbola klubu turnīra - "Triobet" Baltijas līgas - astotdaļfināla barjeru trešdien pārvarēja divi Latvijas klubi - Rīgas "Skonto" un "Liepājas metalurgs".

Klubs "Skonto" astotdaļfināla atbildes spēlē savā laukumā ar rezultātu 1:0 (0:0) pieveica Igaunijas klubu Sillamē "Kalev". Šajā mačā vienīgos vārtus guva Aleksandrs Fertovs.

Abu komandu pirmajā mačā Igaunijā "Skonto" uzvarēja ar rezultātu 3:1, līdz ar to divu maču summā Rīgas komanda triumfēja ar 4:1.

Tikmēr komanda "Liepājas metalurgs" astotdaļfināla atbildes spēlē savā laukumā ar rezultātu 5:2 (4:0) pārliecinoši pārspēja citu Igaunijas vienību Nemmes "Kalju".

Šo komandu pirmajā mačā Igaunijā ar rezultātu 1:0 uzvarēja "Liepājas metalurgs", līdz ar to divu spēļu summā liepājnieki bija pārāki ar 6:2.

"Liepājas metalurgs" rindās ar trīs gūtajiem vārtiem izcēlās Viktors Dobrecovs, bet vēl pa vieniem vārtiem guva Antons Jemeļins un Vladimirs Kamešs.

Baltijas līgas ceturtdaļfinālā "Liepājas metalurgs" un "Skonto" tiksies savā starpā.

Pārējos ceturtdaļfināla pāros Lietuvas klubs Mariampoles "Sūduva" spēkosies ar Tallinas "Levadia" no Igaunijas, Lietuvas klubs Paņevežu "Ekranas" cīnīsies ar Tallinas "Flora" futbolistiem, bet Viļņas "Vētra" spēlēs pret pēdējo trīs sezonu Latvijas čempionvienības "Ventspils" un Lietuvas kluba Klaipēdas "Banga" pāra uzvarētāju.

Atbildes mačs Ventspilī saistībā ar kluba "Ventspils" lielo slodzi UEFA Eiropas līgas grupu turnīrā un Latvijas čempionātā pārcelta uz 13.novembri.

ziņots, ka astotdaļfināla pirmajā mačā Klaipēdā komandas Ventspils" un "Banga" cīnījās bezvārtu neizšķirti 0:0.
"Triobet" Baltijas līgas ceturtdaļfināla spēles notiks 2010.gada pavasarī. Pusfināli tiks aizvadīti vasaras sākumā, bet fināls plānots 4.jūlijā.

Kā ziņots, šosezon turnīrā startē 16 komandas - sešas no Lietuvas, kuras pārstāvji "Kaunas" uzvarēja pagājušā gada čempionātā, bet pa piecām no Igaunijas un Latvijas.

LETA jau ziņoja, ka Baltijas futbola klubu turnīra pirmajā sezonā uzvarēja "Liepājas metalurgs", kas divu spēļu summā pārspēja "Ventspils" vienību, bet pagājušajā gadā finālmačā Lietuvas klubs "Kaunas" pārspēja "Skonto" vienību.