"Škoda" rūpnīcas komanda ar diviem jaunajiem talantiem startēs Liepājas ERČ rallijā

Ceturtdien kļuvis zināms, ka Škoda Motorsport rūpnīcas komanda nākamajā sezonā Eiropas rallija čempionātā (ERČ) startēs ar diviem braucējiem – Zepu Vīgandu un jauno uzlecošo somu rallija braucēju Esapeku Lappi. Tikmēr šī gada ERČ čempions Jans Kopeckis nākamsezon šīs komandas sastāvā startēs Āzijas-Klusā okeāna čempionātā (APRC).

Nākamo sezonu komanda turpinās braukt ar Škoda Fabia S2000, bet 2015.gada vasarā plānots pārkāpt uz Škoda Fabia R5.

Komandas vadība šodien īpašā preses konferencē paziņoja, ka Lappi un Vīgends brauks sešos astoņos posmos, no kuriem sezona tiks sākta ar Liepājas ERČ ralliju.

22 gadus vecais Lappi šogad kļuva par APRC čempionu, kā arī, braucot tikai trijos ERČ posmos (tajos viena uzvara un viena otrā vieta), sezonas kopvērtējumā izcīnīja augsto piekto vietu. Šogad sportista rēķinā 15 ralliji, no kuriem četras uzvaras un trīs otrās vietas.

Jāatgādina, ka pagājušajā gadā Lappi pirmo reizi iesēdās Ford Fiesta S2000 automašīnā, un sportists uzvarēja visos astoņos Somijas nacionālā rallija posmos!

Tikmēr 22 gadus vecais Vīgands šosezon startēja vairākos WRC posmos, no kuriem labākais rezultāts tika sasniegts Montekarlo posmā (8. vieta absolūti un 1. vieta klasē 2).

Pievieno komentāru

Sports