Skijoringisti no visas Latvijas spēkojas Kalvenē

Latvijas skijoringa čempionāta pirmajā posmā starp labākajiem bija arī Liepājas rajona pārstāvji. Jau šajā nedēļas nogalē plānots nākamais posms.

Lai arī vēl sacensību rītā, 11. janvārī, bija bažas, vai Kalvenē sniega būs tik daudz, lai mači varētu notikt, viss tomēr bija kārtībā. Pēc vienas izlaistās sezonas skijoringa meistari beidzot varēja aizvadīt Latvijas čempionāta sacensības.

Liepājas rajona skijoringistu komandai “Lejaskurzemes sports” vislabāk veicās Lielajā tautas klasē. Tajā pārliecinoši uzvarēja Kazdangas skijoringists Aivars Zveja kopā ar slēpotāju Krišjāni Vēsmiņu.

Lielajā tautas klasē piekto vietu ieguva Aivars Strazdiņš kopā ar slēpotāju Modri Tumpeli. Astotajā vietā ierindojās Jānis Strazdiņš ar slēpotāju Miķeli Strazdiņu, bet 10. pozīcijā palika Mārtiņš Zveja ar slēpotāju Arti Ori.

Mazajā tautas klasē tikai par mata tiesu no trešajā vietā esošās “Elkšņu” ekipāžas – Valda Kupča un Viestura Stūrestepa – atpalika “Lejaskurzemes sporta” pārstāvji Aigars Jonass kopā ar slēpotāju Mareku Štrausu. Septītajā vietā ierindojās A. Zveja un K. Vēsmiņš, kuri piedzīvoja kritienus.

Šajā klasē par uzvarētājiem kļuva Raivis Eikmanis un Alvils Laulītis no komandas “MX4 Dobele”, kas aiz sevis otrajā vietā atstāja Arti Rasmani un Āri Freiju no “Elkšņiem”.  

Mazajā meistaru klasē ceturtajā vietā finišēja A. Jonass kopā ar slēpotāju Aldi Mackaru. Par uzvarētējiem kļuva saldenieki Raivis Zolmanis un Mikus Neško.

Lielajā meistaru klasē “Lejaskurzemes sporta” komandas labākais sniegums bija Viļņa Ģipsļa un Mārča Jonasa septītā vieta. 11. vietā ierindojās Gatis Zundovskis ar K. Vēsmiņu. Uzvarēja R. Zolmanis un M. Neško.

Latvijas čempionāta nākamais posms paredzēts 17. janvārī Madonas rajona Liepkalnē. 18. janvārī tur notiks Skijoringa komisijas un Liepkalnes kauss.

Pievieno komentāru

Sports