"Skandi Auto Rally Team" startēs rallijā "Kurzeme 2009"

Šīs nedēļas nogalē, 29. un 30. augustā, Liepājā un tās apkārtnē notiks rallijs "Kurzeme 2009", kurā piedalīsies arī "Skandi Auto Rally Team" pilots Ivars Vasaraudzis un stūrmanis Pēteris Spredzis ar jaudīgo sporta automobili Mitsubishi Lancer WRC. Šīs ekipāžas galvenais uzdevums šajā rallijā būs cīnīties par uzvaru ar igauņu Georga Grosa un Kristo Krāga ekipāžu, kura arī izmanto WRC klases tehniku.

Pateicoties uzņēmuma "LDz Cargo" atbalstam, "Skandi Auto Rally Team" komandai ir radusi iespēju rallijā "Kurzeme 2009" piedalīties ar Pasaules un Latvijas rallijos labus panākumus guvušo Mitsubishi Lancer WRC sporta automobili, kuru vadīs daudzkārtējais Latvijas rallija čempions Ivars Vasaraudzis.

Līdzīgi kā rallijā "Talsi 2009", stūrmaņa pienākumus pildīs Pēteris Spredzis, kura karjerā šis būs tikai otrais starts Latvijas rallija čempionātā. Komanda un ekipāža cer rallija skatītājiem un komandas faniem sagādāt aizraujošu dueli, kurā šī latviešu ekipāža ar WRC sporta automašīnu cīnīsies ar igauņu Georga Grosa un Kristo Krāga ekipāžu, kura rallijā "Kurzeme 2009" piedalīsies ar Ford Focus WRC rallija automašīnu.

Iepriekšējo trīs gadu rallija "Kurzeme" uzvarētājs Ivars Vasaraudzis savas izredzes cīņā ar igauņu ekipāžu vērtē ļoti piesardzīgi: "Kopš rallija "Talsi 2009" neesmu sēdies pie rallija automobiļa stūres un mūsu ekipāža nav aizvadījusi arī treniņu sesijas, kas nozīmē, ka neesmu trenējies vairāk kā trīs mēnešus un rallijā "Kurzeme" nāksies krietni pasvīst, lai ātri pielāgotos apstākļiem un spētu noturēt pietiekami konkurētspējīgu tempu. Lai arī nekad ar Georgu Grosu nav sanācis sacensties ar WRC klases automašīnām, uzskatu, ka viņš ir ļoti spēcīgs konkurents ar labu tehniku un daudzām no Marko Martina aizgūtām zināšanām. Domāju, ka cīņa būs ļoti aizraujoša un interesanta gan mums pašiem, gan skatītājiem.”

Iespējas un pārsteigumi rallija līdzjutējiem
Jau kopš 10. augusta oficiālā Mitsubishi Motors pārstāvja "Skandi Motors" Liepājas autocentrā Brīvības ielā 146c visi interesenti var iepazīties ar Mitsubishi Lancer WRC sporta automašīnu, taču abās rallija dienās, 29. un 30. augustā, pie šī automobiļa būs iespējams nofotografēties un izveidot savu individuālo rallija T-kreklu. Paralēli tam rallija centrā, par ko uz pāris dienām pārtaps "Skandi Motors" autocentrs, būs iespējams iepazīties ar Mitsubishi i-MiEV elektromobili, kas pirmo reizi ir nonācis Latvijā. Savukārt visiem autovadītājiem, kuri līdz 28. augustam vēl apmeklēs "Skandi Motors" servisu un veiks remontdarbus vismaz četrdesmit latu vērtībā, tiks dāvinātas divas rallija "Kurzeme 2009" ieejas kartes.

Plašāku informāciju par ralliju "Kurzeme 2009" ir iespējams atrast mājas lapā www.autorally.lv un žurnālā "Auto Bild Latvija".

Pievieno komentāru

Sports