"SK Vecpils" pieci folkreisisti startēs Ziemas kausa pirmajā posmā

Pieci biedrības “SK Vecpils” folkreisisti sestdien Garkalnes novada Upesciemā izies uz starta Latvijas Automobiļu federācijas folkreisa Ziemas kausa izcīņas pirmajā posmā. Sacensību seriāla trešais posms februārī paredzēts Vecpils autotrasē.

Sacensības sestdien Upesciemā sāksies pulksten 11. Uz starta kopumā stāsies vairāk nekā 30 dalībnieku. Skatītājiem ieeja ir bez maksas, informē Latvijas Automobiļu federācijas preses sekretārs Viesturs Saukāns.

Ceturtdien folkreisa posmam bija pieteikušies jau 29 dalībnieki. Taču vēl ir iespējams, ka sportistu skaits papildinās. “Tā kā šī ir jaunās sezonas pirmā sacīkste, sarežģīti prognozēt favorītus, jo vairāk tāpēc, ka sportisti starpsezonā veikuši ievērojamus tehniskos uzlabojumus,” stāsta V. Saukāns.

Pieteikumu sarakstā ir gan 2012. gada folkreisa Ziemas kausa ieguvējs Mārtiņš Starks (Rīga), gan 2011. gada kausa ieguvējs Jānis Nikels (Strenči). Brauks arī 2011. gada Vasaras kausa ieguvējs Renārs Ēķis (Jelgava).

Dalībnieku sarakstā ir arī pieci biedrības “SK Vecpils” pārstāvji – Sandis Džeriņš (Vecpils), Mairis Zēns (Grobiņa), Viesturs Pakulis, Juris Bekmanis (abi no Liepājas) un Matīss Šadris (Aizpute).

“Ziemas sezona būs tāda vaļīga. Īpaši neiespringstam, brauksim bez īpašiem mērķiem un ne visus posmus,” apgalvo biedrības “SK Vecpils” vadītājs Kaspars Džeriņš. Vecpilnieki iecerējuši startēt vēl savās pašmāju sacensībās un “Mūsas” posmā.

9. februārī Ziemas kausa izcīņas trešais posms būs Vecpilī.

Vairāk par vecpilnieku gatavību pirmajam posmam lasiet "Kursas Laika" 19. janvāra numurā.

Pievieno komentāru

Sports