Situācija Liepājas rajona minifutbola meistarsacīkšu abās grupās pirms pēdējās kārtas 1

Liepājas rajona atklāto minifutbola meistarsacīkšu trešajā riņķī pirms pēdējās kārtas vadībā ir "Tosmares"  futbolisti, aiz sevis atstājot "Cold Gel (Varavīksni)" un Nīcu. Otrajā grupā favorīte ir Embūte.

Pirmās grupas vakardienas spēlēs Grobiņā tika fiksēti šādi rezultāti: Dunalka un Nīca 0:2, "Cold Gel (Varavīksne)" un "Tosmare" 1:1, Priekule un Grobiņas pagasts 2:0, "Kurzemes Vārds" un Grobiņa 1:1, Nīca un Grobiņa 1:1, "Tosmare" un Priekule 3:1, Grobiņas pagasts un "Cold Gel (Varavīksne") 0:7, Dunalka un "Kurzemes Vārds" 0:1, informē meistarsacīkšu galvenais tiesnesis Andris Malkevičs.

Otrās grupas vakardienas spēlēs Aizputē tika fiksēti šādi rezultāti: Aizputes pagasts un Kalēti 2:2, Kalēti un "Aizpute/Livonija" 0:3, Aizputes pagasts un Embūte 1:1.

Pirmajā grupā trešajā riņķī pirms pēdējās kārtas ar 16 punktiem vadībā ir "Tosmare", aiz sevis atstājot "Cold Gel (Varavīksni)" (14) un Nīcu (10). Otrajā grupā ar 13 punktiem vadībā ir Embūte.

Liepājas rajona atklātās minifutbola meistarsacīkstes noslēgsies ceturtdien, 13. augustā, Grobiņā. Pulksten 18.30 spēlēs Grobiņa un Dunalka, kā arī Priekule un "Kurzemes Vārds". Pulksten 19.30 spēlēs "Cold Gel (Varavīksne)" un Nīca, kā arī Grobiņas pagasts un "Tosmare". Pulksten 20.30 spēlēs Vaiņode un Aizputes pagasts, kā arī Bunka un Kalēti.

Turnīra tabulas skatīt pielikumā.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Milzis

Tabulā izskātās jautri. Cīņa par 3.vietu būs nežēlīga.

pirms 11 gadiem, 2009.08.12 19:15

Sports