Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Siļčonoks: Otrā vieta ir sliktāk nekā pirmā, bet labāka nekā trešā

30. aprīlī, Liepājas olimpiskajā centrā norisinājās “Liepājas LSSS” hokejistu svinīgā apbalvošana, izcīnot godpilno otro vietu Junioru Attīstības Hokeja līgā. Svinīgo uzrunu un medaļas pasniedza Liepājas Sporta spēļu skolas direktors Guntars Kikučs un hokeja kluba “Liepāja” prezidents Mihails Vasiļonoks, informē hokeja kluba "Liepāja" preses sekretāre Sanita Austere.

Savā uzrunā LSSS direktors Guntars Kikučs pateicās komandai par ieguldīto darbu un sasniegumiem JAHL čempionātā, “Sezona bija grūta, bet gribu pateikt lielu paldies par jūsu neatlaidību, enerģiju un mērķtiecību, lai sasniegtu šādu rezultātu.” Tāpat, Kikučs izteica pateicību treneru korpusam, kuri ir ieguldījuši lielu darbu, laiku, pacietību un nervus, lai komandu virzītu uz augstākajiem mērķiem.

Savukārt “Liepāja SSS” galvenais treneris Nikolajs Siļčonoks savā uzrunā puišiem uzsēvra, ka sezona bija ļoti grūta un interesanta, “Protams, otrā vieta ir sliktāk nekā pirmā, bet labāka nekā trešā vieta. Tiem, kuri paliks spēlēt hokeju, būs visas iespējas nākamajā seonā šo rezultātu uzlabot.”

Pēc svinīgās apbalvošanas “Liepājas SSS” galvenais treneris Nikolajs Siļčonoks pastāstīja, ka sezona kopumā ir aizvadīta ļoti labi, “Sezona ir aizritējusi ļoti pozitīvi. Viņa bija ļoti smaga gan fiziski, gan emocionāli smaga, jo daļa “Liepāja SSS” hokejisti piedalījās divos čempionātos, līdz ar to tā ir liela atbildība. Tika aizvadītas daudz spēles, treniņi un puiši strādāja bez brīvdienām, tādēļ tas bija emocionāli grūti, lai gan sezonas beigas tika aizvadītas uz pozitīvas nots.”

Runājot par to, vai slodze nebija par lielu, jo vienlaicīgi noritēja divi čempionāti, Siļčonoks uzsvēra, ka slodze bija liela, bet ne par lielu, “Drīzāk, tā puišiem bija papildu motivācija, piedalīties divos čempionātos, pierādīt sevi, gūt pieredzi un integrēties lielajā komandā.”

“Komanda ir ļoti saliedēta, var manīt, ka kopā spēlē jau vairākus gadus, tomēr īpaši vēlos viņus izcelt ne tikai kā sportistus, bet arī kā personības. Ar viņiem ir interesanti aprunāties, tas ir pats galvenais, jo hokejā tevi vērtē ne tikai no sportiskās puses, bet vērtē arī tavu personību, tavas labās un sliktās īpašības,” tā par komandu izteicās Siļčonoks.

Runājot par treneru savstarpējo sadarbību, Siļčonoks pauda prieku, ka var strādāt šādā kolektīvā kopā ar Kārli Liepiņu, Maksimu Bogdanovu un Reini Repšu, “Mēs esam kā viens vesels, strādājam kopā jau sen. Saprotamies no pusvārda, līdz ar to varam viens otru aizstāt vai papildināt. Mums nav problēmu paust savu viedokli vai izteikt domas, ja ir kas sakāms, tad sakam, zinot, ka neviens neapvainosies vai kā savādāk.”

Ieskicējot jauno sezonu Siļčonoks uzsvēra, ka hokeja kluba “Liepāja” mērķis ir dot iespēju perspektīvajiem jaunajiem hokejistiem spēlēt virslīgā, līdz ar to arī jaunajā sezonā, klubā būs jūtamas jaunas vēsmas, “Mēs noteikti dosim iespēju tiem, kuri būs parādījuši, ka ir gatavi gan fiziski un emocionāli, gan tehniski. Cik daudz jauno spēlētāju būs, patreiz ir grūti prognozēt, bet pēc iespējas vairākiem tiks dota iespēja spēlēt virslīgā.”


Pievieno komentāru

Sports