Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sezonas čempionus "Vega 1" pludmales volejbola līgā nosaka sacensību nolikuma formalitātes

Liepājas pludmalē pie centrālās glābšanas stacijas noslēgusies "Vega 1" pludmales volejbola līga. Par 2015. gada sezonas čempioniem savās grupās kļuva Pauls Juriks, Ivars Zūns un Marija Kļimova.

„Vega 1” pludmales volejbola noslēguma posmā kopumā startēja 41 dalībnieks. Intriga izvērtās visu grupu līderu noskaidrošanā. Kopvērtējuma punktu skaits vairākiem dalībniekiem bija vienāds, bet saskaņā ar nolikumu augstāku vietu kopvērtējumā iegūst dalībnieks, kurš ierindojas augstākā pozīcijā noslēdzošajā posmā. Līdz ar to vietu sadalījumu noteica nolikuma formalitātes, informē Liepājas pilsētas domes Sporta pārvaldes projektu vadītājs Kaspars Rolavs.

Par 5. posma uzvarētājiem vīriešu grupā kļuva Pauls Juriks pārī ar Gunti Kopštālu, otro vietu izcīnīja Dainis Kopštāls un Artis Zombergs, trešo Jānis Jerumanis un Jānis Čanders.

Sievietēm 5. posma pirmo vietu izcīnīja Daina Ledāja un Marija Kļimova. Otro vietu izcīnīja Zane Lobānova un Inese Gūtmane, bet trešo vietu izcīnīja Inga Jansone un Indra Jurika.

Senioru konkurencē pirmā vietā Ivaram Zūnam, Uģim Spingam, Jurim Kibaļčičam. Otrā vietā ierindojās Ainars Teteris, Lauris Sprūds, Modris Šveiduks. Trešā Jānis Buks, Nikolajs Gaņijevs, Andrejs Repins.

Uzreiz pēc sacensībām turpat pludmalē pie volejbola laukumiem notika apbalvošanas ceremonija, kuras laikā labākie volejbolisti attiecīgajā posmā, kā arī kopvērtējumā saņēma sacensību organizatoru sarūpētās balvas. Organizatori vēlas teikt lielu paldies visiem dalībniekiem un atbalstītājiem, bez kuru palīdzības šis čempionāts nebūtu iespējams.

Pludmales volejbola sezona ar šīm sacensībām vēl nav galā, jo 19. augustā norisināsies Liepājas atklātais čempionāts pludmales volejbolā pāriem. Sacensību sākums pulksten 18:00.

 „Vega 1” pludmales volejbola līgas 2015. gada sezonas kopvērtējuma līderi grupās:

Vīrieši
1.Pauls Juriks       
2. Artis Zombergs          
3. Jānis Jerumanis 

Sievietes
1.Marija Kļimova       
2. Megija Krūmiņa   
3. Inga Jansone          

Seniori
1.Ivars Zūns 
2. Lauris Sprūds        
3. Ainars Teteris


Pievieno komentāru

Sports