Sevastovai pasaules rangā kritiens par vienu vietu

Latvijas labākā tenisiste Anastasija Sevastova jaunākajā WTA vienspēļu rangā, kas publicēts pirmdien, zaudējusi vienu vietu un tagad ieņem 148.pozīciju.

Sevastovas kontā vienspēļu rangā ir 445 punkti, kas ir tikpat, cik pagājušajā rangā.

Savu iepriekšējo maču Sevastova aizvadīja 18.martā, kad piedzīvoja zaudējumu prestižā Maiami WTA "Premier" sērijas turnīra kvalifikācijas pirmās kārtas spēlē un cieta ceturto neveiksmi pēc kārtas.

Tikmēr Diāna Marcinkēviča, kura pagājušās nedēļas nogalē Polijā ar vienu uzvaru un vienu zaudējumu debitēja WTA turnīru kvalifikācijas sacensībās, jaunākajā vienspēļu rangā saglabājusi 254.vietu, savukārt 15 gadus vecā Aļona Ostapenko nosargājusi 642.pozīciju.

Savukārt 18 gadus vecā Laura Gulbe, kura ir Latvijas labākā tenisista Ernesta Gulbja pusmāsa, ieņem ranga 1153.vietu.

Ranga pirmajā desmitniekā izmaiņas nav notikušas.

Līdere ir Serēna Viljamsa no ASV, kura ir gados vecākā WTA ranga līdere vēsturē, bet otrā ir Marija Šarapova no Krievijas, kura apsteidz iepriekšējo pasaules pirmo raketi Viktoriju Azarenku no Baltkrievijas. Viņām joprojām seko poliete Agņeška Radvanska, bet piektā ir Austrālijas atklātā čempionāta finālā spēlējusī Ķīnas tenisiste Na Li, kura apsteidz Angeliku Kerberi no Vācijas.

Septīto vietu ieņem itāliete Sāra Erani, bet pozīciju zemāk atrodas čehiete Petra Kvitova. Devītajā vietā tikmēr atrodas austrāliete Samanta Stosura, bet pirmo desmitnieku noslēdz Karolīne Vozņacki no Dānijas.

Tikmēr dubultspēļu rangā Līga Dekmeijere, kura marta vidū izkrita no vienspēļu ranga, zaudējusi trīs pozīcijas un tagad ieņem 66.vietu, bet Marcinkēviča saglabājusi 193.pozīciju. Ostapenko pēc triumfa Tallinas ITF 25 000 sērijas turnīrā rangā pakāpusies uzreiz par 226 vietām un tagad atrodas 478.pozīcijā, bet Gulbe atrodas 1204.vietā.

Pievieno komentāru

Sports