Sevastovai pasaules rangā kāpums par vienu pozīciju

Latvijas labākā tenisiste Anastasija Sevastova jaunākajā WTA vienspēļu rangā, kas publicēts pirmdien, atguvusi vienu vietu un tagad ieņem 147.pozīciju.

Sevastovas kontā vienspēļu rangā ir 445 punkti, kas ir tikpat, cik pagājušajā rangā.

Savu iepriekšējo maču Sevastova aizvadīja 18.martā, kad piedzīvoja zaudējumu prestižā Maiami WTA "Premier" sērijas turnīra kvalifikācijas pirmās kārtas spēlē un cieta ceturto neveiksmi pēc kārtas.

Tikmēr Diāna Marcinkēviča, kura aizpagājušās nedēļas nogalē Polijā ar vienu uzvaru un vienu zaudējumu debitēja WTA turnīru kvalifikācijas sacensībās, pakāpusies par piecām pozīcijām uz 249.vietu, savukārt 15 gadus vecā Aļona Ostapenko zaudējusi 41 vietu un tagad ieņem 683.pozīciju.

Tikmēr 18 gadus vecā Laura Gulbe, kura ir Latvijas labākā tenisista Ernesta Gulbja pusmāsa, ieņem ranga 1145.vietu.

Ranga pirmajā desmitniekā izmaiņas nav notikušas.

Līdere ir Serēna Viljamsa no ASV, kura ir gados vecākā WTA ranga līdere vēsturē, bet otrā ir Marija Šarapova no Krievijas, kura apsteidz iepriekšējo pasaules pirmo raketi Viktoriju Azarenku no Baltkrievijas. Viņām joprojām seko poliete Agņeška Radvanska, bet piektā ir Austrālijas atklātā čempionāta finālā spēlējusī Ķīnas tenisiste Na Li, kura apsteidz Angeliku Kerberi no Vācijas.

Septīto vietu ieņem itāliete Sāra Erani, bet pozīciju zemāk atrodas čehiete Petra Kvitova. Devītajā vietā tikmēr atrodas austrāliete Samanta Stosura, bet pirmo desmitnieku noslēdz Karolīne Vozņacki no Dānijas.

Tikmēr dubultspēļu rangā Līga Dekmeijere, kura marta vidū izkrita no vienspēļu ranga, zaudējusi divas pozīcijas un tagad ieņem 68.vietu, bet Marcinkēviča pakāpusies par piecām vietām uz 188.pozīciju. Ostapenko nav spējusi nosargāt karjeras rekordvietu un atkāpusies par 24 vietām uz 502.pozīciju, bet Gulbe atrodas 1200.vietā.

Pievieno komentāru

Sports