Sevastova zaudējusi četras vietas jaunākajā WTA rangā

Latvijas labākā tenisiste Anastasija Sevastova jaunākajā WTA vienspēļu rangā, kas publicēts pirmdien, zaudējusi četras vietas un tagad ieņem 151.pozīciju.

Sevastovas kontā vienspēļu rangā ir 445 punkti, kas ir tikpat, cik pagājušajā rangā.

Savu iepriekšējo maču Sevastova aizvadīja 18.martā, kad piedzīvoja zaudējumu prestižā Maiami WTA "Premier" sērijas turnīra kvalifikācijas pirmās kārtas spēlē un cieta ceturto neveiksmi pēc kārtas.

Pagājušajā nedēļā augstākās raudzes turnīri nenorisinājās, jo sieviešu tenisa izlases sacentās Federāciju kausā. Latvijas izlase, kurai palīdzēja Diāna Marcinkēviča, Aļona Ostapenko un Laura Gulbe, nopelnīja atgriešanos Eiropas/Āfrikas zonas pirmajā grupā.

Marcinkēviča jaunākajā rangā pakāpusies par vienu pozīciju uz 248.vietu, savukārt 15 gadus vecā Ostapenko zaudējusi 49 vietas un tagad ieņem 732.pozīciju.

Tikmēr 18 gadus vecā Laura Gulbe, kura ir Latvijas labākā tenisista Ernesta Gulbja pusmāsa, ieņem ranga 1143.vietu.

Ranga pirmajā desmitniekā izmaiņas nav notikušas.

Līdere ir Serēna Viljamsa no ASV, kura ir gados vecākā WTA ranga līdere vēsturē, bet otrā ir Marija Šarapova no Krievijas, kura apsteidz iepriekšējo pasaules pirmo raketi Viktoriju Azarenku no Baltkrievijas. Viņām joprojām seko poliete Agņeška Radvanska, bet piektā ir Austrālijas atklātā čempionāta finālā spēlējusī Ķīnas tenisiste Na Li, kura apsteidz Angeliku Kerberi no Vācijas.

Septīto vietu ieņem itāliete Sāra Erani, bet pozīciju zemāk atrodas čehiete Petra Kvitova. Devītajā vietā tikmēr atrodas austrāliete Samanta Stosura, bet pirmo desmitnieku noslēdz Karolīne Vozņacki no Dānijas.

Tikmēr dubultspēļu rangā Līga Dekmeijere, kura marta vidū izkrita no vienspēļu ranga, saglabājusi 68.vietu, bet Marcinkēviča atkāpusies par vienu vietu uz 189.pozīciju. Ostapenko saglabājusi iepriekš ieņemto 502.pozīciju, bet Gulbe atrodas 1192.vietā.

Pievieno komentāru

Sports