Sevastova zaudē vienu vietu WTA rangā; Marcinkēviča atkārto karjeras rekordu

Latvijas labākā tenisiste Anastasija Sevastova jaunākajā WTA vienspēļu rangā, kas publicēts pirmdien, zaudējusi vienu vietu un tagad ieņem 152.pozīciju, savukārt Diāna Marcinkēviča atkārtojusi karjeras rekordu - 238.vietu.

Sevastovas kontā vienspēļu rangā ir 445 punkti, kas ir tikpat, cik pagājušajā nedēļā.

Pagājušā nedēļā Sevastova turnīros nestartēja. Savukārt aizpagājušajā nedēļā Latvijas tenisiste nepārvarēja Kolumbijā notikušā Bogotas WTA "International" turnīra kvalifikācijas sacensības, kur tika līdz izšķirošajai, trešajai, kārtai, bet vēlāk piedzīvoja zaudējumu jau pirmajā Meksikas pilsētā Akapulko notikušā WTA "International" turnīra kvalifikācijas sacensību mačā.

Pirmdien Sevastova uzsāks dalību Indianvelsas WTA "International" turnīra kvalifikācijas sacensībās, kur viņas pretiniece pirmajā kārtā būs ar 16.numuru izliktā Anastasija Radionova no Austrālijas. Viņa WTA rangā ieņem 108.vietu.

Tikmēr Marcinkēviča jaunākajā vienspēļu rangā atguvusi divas pozīcijas un ieņem 238.vietu, līdz kurai iepriekš bija pakāpusies pagājušā gada oktobrī. Savukārt 15 gadus vecā Aļona Ostapenko, kura aizpagājušajā nedēļā Zviedrijas pilsētā Helsingborjā izcīnīja otro ITF raudzes vienspēļu titulu karjerā, pakāpusies par 97 vietām uz 636.pozīciju, kas ir viņas karjeras rekords.

Dubultspēļu speciāliste Līga Dekmeijere zaudējusi sešas pozīcijas un ieņem 1150.vietu, bet 17 gadus vecā Laura Gulbe, kura ir Latvijas labākā tenisista Ernesta Gulbja pusmāsa, ieņem 1165.vietu.

Ranga pirmajā desmitniekā izmaiņas nav notikušas.

Līdere pašlaik ir Serēna Viljamsa no ASV, kura aizpagājušā nedēļā kļuva par vecāko WTA ranga līderi vēsturē, bet otrā ir iepriekšējā pasaules pirmā rakete Viktorija Azarenka no Baltkrievijas. Viņām joprojām seko Marija Šarapova no Krievijas, ceturto vietu ieņem poliete Agņeška Radvanska, bet piektā ir Austrālijas atklātā čempionāta finālā spēlējusī Ķīnas tenisiste Na Li, kura apsteidz Angeliku Kerberi no Vācijas.

Septīto vietu saglabājusi čehiete Petra Kvitova, kura apsteidz itālieti Sāru Erani, devītā joprojām ir austrāliete Samanta Stosura, bet pirmo desmitnieku noslēdz Karolīne Vozņacki no Dānijas.

Tikmēr dubultspēļu rangā Dekmeijere zaudējusi vienu pozīciju un tagad ieņem 64.vietu, bet Marcinkēviča atkāpusies par četrām vietām uz 188.pozīciju. Ostapenko, kura aizpagājušajā nedēļā turpat Helsingborjā tika arī pie sava otrā ITF raudzes dubultspēļu titula karjerā, pakāpusies par 141 vietu un atrodas 704.pozīcijā, kas ir viņas karjeras rekords, bet Gulbe ieņem 1222.vietu.

Pievieno komentāru

Sports