Sevastova WTA rangā zaudē trīs vietas

Latvijas šī brīža labākā tenisiste, liepājniece Anastasija Sevastova pirmdien jaunākajā WTA rangu tabulā zaudējusi trīs vietas un atkāpusies uz 98. pozīciju.

Sevastovas kontā šobrīd ir 652 punkti.

Pagājušajā nedēļā Sevastova turnīros nepiedalījās, bet šonedēļ viņa zaudēja 50 pagājušajā gadā Kontaminas ITF turnīrā izcīnītos punktus.

No pārējām Latvijas tenisistēm vienspēļu rangā Irina Kuzmina zaudējusi 38 vietas un ieņem 393.pozīciju, Diāna Marcinkēviča pakāpusies par divām pozīcijām un tagad ieņem 770.vietu, kas ir augstākā viņas karjerā, bet Līga Dekmeijere zaudējusi deviņas pozīcijas un patlaban ierindojas 812.vietā.

WTA vienspēļu rangā atrodas arī Latvijas tenisiste Alīna Jerjomina, kas pakāpusies par septiņām pozīcijām un patlaban atrodas 927.vietā.

Ranga sākumā būtiskas izmaiņas nav notikušas - pirmo pozīciju joprojām saglabā Vimbldonas čempionāta pusfināliste Dināra Safina no Krievijas, kurai seko Vimbldonas čempionāta uzvarētāja Serēna Viljamsa no ASV un viņas māsa Venusa Viljamsa. Safinas kontā šobrīd ir 9601 punkts, bet Serēnai Viljamsai ir 8628 punkti.

Savukārt dubultspēļu rangā Dekmeijere zaudējusi vienu vietu un atrodas 69.pozīcijā, Sevastova pakāpusies par četrām pozīcijām un ieņem 209.vietu, bet Kuzmina zaudējusi 14 pozīcijas un tagad atrodas 228.vietā. Savukārt Marcinkēviča atguvusi trīs pozīcijas un atrodas 705.pozīcijā.

Pievieno komentāru

Sports