Sevastova WTA rangā sasniedz visu laiku augstāko vietu

Latvijas šī brīža labākā tenisiste, liepājniece Anastasija Sevastova jaunākajā WTA rangu tabulā pakāpusies par divām pozīcijām un patlaban ieņem 79.vietu, kas ir viņas labākais sasniegums profesionālajā karjerā.

Sevastovs rēķinā pašlaik ir 802 reitinga punkti.

Kā ziņots, Sevastova, kas tika atzīta par labāko šī gada Latvijas tenisisti, aizvadītajā nedēļā saņēma 14 WTA ranga punktus par Dubaijā notiekošā ITF 75 000 sērijas turnīra vienspēļu pirmās kārtas pārvarēšanu.
No pārējām Latvijas tenisistēm WTA vienspēļu rangā Diāna Marcinkēviča saglabā 520.vietu, savukārt Irina Kuzmina nedēļas laikā zaudējusi divas pozīcijas un atrodas 548.vietā.

Alīna Jerjomina tāpat kā pirms nedēļas atrodas 787.vietā, savukārt Līga Dekmeijere nedēļas laikā pacēlusies par četrām vietām un ieņem 823.pozīciju.

Ranga pirmajā desmitniekā izmaiņas šogad vairs nenotiks. Līderpozīciju saglabās amerikāniete Serēna Viljamsa, bet otro vietu ieņems krieviete Dināra Safina, kurai seko cita krieviete Svetlana Kuzņecova.

Tikmēr WTA dubultspēļu reitingā Dekmeijere noslīdējusi par vienu pozīciju uz 68.vietu, savukārt Sevastova saglabājusi 247.pozīciju, bet Kuzmina - 300.vietu.

Marcinkēviča nedēļas laikā kāpusi augšup par divām vietām un atrodas 554.pozīcijā, savukārt Jerjomina noslīdējusi par četrām vietām un ierindojas 769.pozīcijā.

Pievieno komentāru

Sports