Sevastova WTA rangā sasniedz karjeras augstāko vietu

Latvijas šī brīža labākā tenisiste, liepājniece Anastasija Sevastova jaunākajā WTA rangu tabulā pakāpusies par 12 vietām un pašlaik ieņem 83. vietu, kas ir viņas karjeras augstākais sasniegums.

Sevastova aizvadītajā nedēļā piedalījās Guandžou WTA "International" sērijas turnīrā, kur iekļuva ceturtdaļfinālā, kas latvietei garantēja 70 punktus WTA rangā.

Sevastovas rēķinā šobrīd ir 768 punkti.

No pārējām Latvijas tenisistēm vienspēļu rangā Irina Kuzmina atguvusi astoņas vietas un patlaban ieņem 487.pozīciju, Diāna Marcinkēviča pakāpās par trīs pozīcijām un tagad ieņem 631.vietu, sasniedzot augstāko pozīciju karjerā, bet Līga Dekmeijere zaudējusi 40 pozīcijas un patlaban ierindojas 842.vietā.

WTA vienspēļu rangā atrodas arī Latvijas tenisiste Alīna Jerjomina, kas atguvusi desmit pozīcijas un patlaban atrodas 892.vietā, kas ir augstākā viņas karjerā.

Ranga sākumā būtiskas izmaiņas nav notikušas - pirmo pozīciju joprojām saglabā Dināra Safina no Krievijas, kurai seko Serēna Viljamsa no ASV un viņas māsa Venusa Viljamsa. Safinas kontā šobrīd ir 8340 punkti, bet Serēnai Viljamsai ir 7807 punkti.

Savukārt dubultspēļu rangā Dekmeijere saglabājusi 70.vietu, Sevastova pakāpusies par vienu vietu un tagad ieņem 225.pozīciju. Kuzmina atguvusi vienu vietu un tagad atrodas 302.pozīcijā, bet Marcinkēviča atguvusi desmit vietas un ieņem 565.pozīciju.

Pievieno komentāru

Sports