Sevastova WTA rangā saglabā 99.pozīciju

Latvijas šī brīža labākā tenisiste, liepājniece Anastasija Sevastova pirmdien jaunākajā WTA rangu tabulā saglabāja 99.pozīciju, kas ir augstākā viņas karjerā.

Sevastovas kontā šobrīd ir 696 punkti.

Jau ziņots, ka pagājušajā nedēļā Sevastova turnīros nepiedalījās, bet šonedēļ viņa Austrijā startēs Bādgašteinas WTA "International" sērijas turnīrā, ko uzsāks no pamatsacensībām, pirmajā kārtā tiekoties ar mājinieci Sibilu Bammeri, kura izlikta ar trešo numuru. Sevastova piedalīsies arī dubultspēļu turnīrā, kur startēs pārī ar austrieti Melaniju Klafneri un pirmajā kārtā spēkosies ar Sandru Klēzeli no Vācijas un slovākieti Ļenku Tvaroskovu. Šis mačs notiks pirmdien un sāksies ap plkst.18 pēc Latvijas laika.

No pārējām Latvijas tenisistēm vienspēļu rangā Irina Kuzmina zaudējusi 32 vietas un ieņem 404.pozīciju, Diāna Marcinkēviča pakāpusies par 56 pozīcijām un tagad ieņem 774.vietu, kas ir augstākā viņas karjerā, bet Līga Dekmeijere atguvusi deviņas pozīcijas un patlaban ierindojas 780.vietā.

WTA vienspēļu rangā atrodas arī Latvijas tenisiste Alīna Jerjomina, kas atguvusi deviņas pozīcijas un patlaban atrodas 955.vietā.

Ranga galvgalī būtiskas izmaiņas nav notikušas - pirmo pozīciju joprojām saglabā Vimbldonas čempionāta pusfināliste Dināra Safina no Krievijas, kurai seko Vimbldonas čempionāta uzvarētāja Serēna Viljamsa no ASV un viņas māsa Venusa Viljamsa. Safinas kontā šobrīd ir 10 521 punkts, bet Serēnai Viljamsai ir 8509 punkti.

Savukārt dubultspēļu rangā Dekmeijere saglabājusi 69.pozīciju, Sevastova zaudējusi vienu pozīciju un ieņem 221.vietu, bet Kuzmina nokritusi par 35 pozīcijām un tagad atrodas 228.vietā. Savukārt Marcinkēviča pakāpusies par 80 pozīcijām un atrodas 700.vietā.

Pievieno komentāru

Sports