Sevastova WTA rangā pakāpjas uz 96. pozīciju

Latvijas šī brīža labākā tenisiste, liepājniece Anastasija Sevastova pirmdien jaunākajā WTA rangu tabulā pakāpās par divām pozīcijām un pašlaik ieņem 96. vietu.

Sevastova jau divas nedēļas nav piedalījusies turnīros, taču ar 652 punktiem viņai izdevies pakāpties par divām vietām uz augšu.

No pārējām Latvijas tenisistēm vienspēļu rangā Irina Kuzmina atguvusi astoņas vietas un ieņem 429.pozīciju, Diāna Marcinkēviča arī pakāpusies par astoņām pozīcijām un tagad ieņem 761.vietu, kas ir augstākā viņas karjerā, bet Līga Dekmeijere zaudējusi piecas pozīcijas un patlaban ierindojas 817.vietā.
WTA vienspēļu rangā atrodas arī Latvijas tenisiste Alīna Jerjomina, kas zaudējusi divas pozīcijas un patlaban atrodas 910.vietā.

Ranga galvgalī būtiskas izmaiņas nav notikušas - pirmo pozīciju joprojām saglabā Dināra Safina no Krievijas, kurai seko Serēna Viljamsa no ASV un viņas māsa Venusa Viljamsa. Safinas kontā šobrīd ir 9810 punkts, bet Serēnai Viljamsai ir 8558 punkti.

Tikmēr pēc uzvaras Sinsinati WTA "Premier" sērijas turnīrā no piektās uz ceturto vietu pakāpusies serbiete Jeļena Jankoviča, kas apsteigusi Krievijas tenisisti Jeļenu Dementjevu.

Savukārt dubultspēļu rangā Dekmeijere zaudējusi vienu vietu un atrodas 71.pozīcijā, Sevastova atkritusi par divām pozīcijām un ieņem 221.vietu. Arī Kuzmina zaudējusi divas vietas un tagad atrodas 270.pozīcijā, bet Marcinkēviča pakāpusies par 23 vietām un ieņem 641.pozīciju, kas ir augstākā viņas karjerā.

Pievieno komentāru

Sports