Sevastova WTA rangā pakāpjas uz 95.pozīciju, atkārtojot karjeras augstāko rezultātu; Marcinkēvičai lieli kāpumi

Latvijas šī brīža labākā tenisiste, liepājniece Anastasija Sevastova pirmdien publicētajā jaunākajā WTA rangu tabulā pakāpās par vienu pozīciju un pašlaik ieņem 95.vietu, kas ir atkārtots viņas karjeras labākais sasniegums.

Sevastova jau trīs nedēļas nav piedalījusies turnīros, taču ar 652 punktiem viņa atguva pozīciju, ko pirmoreiz sasniedza 27.jūlijā.

Šonedēļ latviete piedalīsies Bronksas ITF 100 000 sērijas turnīrā, kurā būs ļoti spēcīgs dalībnieču sastāvs. Sevastova tajā nav tikusi izlikto sportistu vidū un pirmajā kārtā tiksies ar WTA rangā 69.vietā esošo Petru Kvitovu no Čehijas, kas izlikta ar trešo numuru.

No pārējām Latvijas tenisistēm vienspēļu rangā Irina Kuzmina atguvusi vienu vietu un ieņem 428.pozīciju, Diāna Marcinkēviča pakāpusies par 118 pozīcijām un tagad ieņem 643.vietu, kas ir pārliecinoši augstākā viņas karjerā, bet Līga Dekmeijere zaudējusi divas pozīcijas un patlaban ierindojas 819.vietā.

WTA vienspēļu rangā atrodas arī Latvijas tenisiste Alīna Jerjomina, kas zaudējusi vienu pozīciju un patlaban atrodas 911.vietā.

Ranga galvgalī būtiskas izmaiņas nav notikušas - pirmo pozīciju joprojām saglabā Dināra Safina no Krievijas, kurai seko Serēna Viljamsa no ASV un viņas māsa Venusa Viljamsa. Safinas kontā šobrīd ir 9810 punkti, bet Serēnai Viljamsai ir 8907 punkti.

Jau ziņots, ka pēc uzvaras Toronto WTA "Premier" sērijas turnīrā no piektās uz ceturto vietu pakāpās krieviete Jeļena Dementjeva, kas pirms nedēļas šo pozīciju atdeva serbietei Jeļenai Jankovičai.

Savukārt dubultspēļu rangā Dekmeijere zaudējusi trīs vietas un atrodas 74.pozīcijā, Sevastova atkritusi par divām pozīcijām un ieņem 223.vietu. Kuzmina atguvusi divas vietas un tagad atrodas 268.pozīcijā, bet Marcinkēviča pakāpusies par 60 vietām un ieņem 581.pozīciju, kas ir augstākā viņas karjerā.

Pievieno komentāru

Sports