Sevastova WTA rangā pakāpjas uz 105. vietu

WTA sieviešu tenisa vienspēļu ranga tabulā pirmdien Latvijas šī brīža labākā tenisiste Anastasija Sevastova pakāpusies uz 105.pozīciju, kas ir labākā vieta viņas karjerā.

Sevastovas kontā šobrīd ir 614 punkti un Latvijas tenisistei izdevies kāpums par 21 pozīciju.

Iepriekšējais WTA rangs tika publicēts 22.jūnijā un šajās divās nedēļās Sevastova piedalījās Vimbldonas čempionātā, kurā par iekļūšanu pamatturnīrā nopelnīja 65 WTA ranga punktus, bet aizvadītajā nedēļā Latvijas tenisiste sekmīgi startēja arī Itālijas pilsētas Kuneo ITF 100 000 sērijas turnīra vienspēļu sacensībās, kur par iekļūšanu ceturtdaļfinālā nopelnīja 36 punktus.

No pārējām Latvijas tenisistēm vienspēļu rangā Irina Kuzmina zaudējusi piecas vietas un ieņem 353.pozīciju, Līga Dekmeijere zaudējusi deviņas pozīcijas un patlaban ierindojas 717.vietā, bet Diāna Marcinkēviča atguvusi 17 pozīcijas, šobrīd ieņemot 837.vietu.

WTA vienspēļu rangā atrodas arī Latvijas tenisiste Alīna Jerjomina, kas zaudējusi 13 pozīcijas un patlaban atrodas 969.vietā.

Ranga pirmajā trijniekā būtiskas izmaiņas nav notikušas - pirmo pozīciju joprojām saglabā Vimbldonas čempionāta pusfināliste Dināra Safina no Krievijas, kurai seko Vimbldonas čempionāta uzvarētāja Serēna Viljamsa no ASV un viņas māsa Venusa Viljamsa. Safinas kontā šobrīd ir 10 521 punkts, bet Serēnai Viljamsai ir 8758 punkti.

Savukārt dubultspēļu rangā Dekmeijere zaudējusi četras vietu un tagad atrodas 69.pozīcijā, bet Kuzmina pakāpusies par sešām vietām un tagad atrodas 197.pozīcijā, kas ir augstākā viņas karjerā. Liels kāpums izdevies arī Sevastovai, kas atguva 47 vietas un ieņem 217.pozīciju, sasniedzot jaunu karjeras rekordu, bet Marcinkēviča zaudēja divas pozīcijas un atrodas 777.vietā.

Pievieno komentāru

Sports