Sevastova WTA rangā pakāpjas par divām pozīcijām, kārtējo reizi sasniedzot augstāko vietu karjerā

WTA sieviešu tenisa vienspēļu ranga tabulā pirmdien Latvijas šī brīža labākā tenisiste, liepājniece Anastasija Sevastova pakāpās par divām pozīcijām un sasniedza 121.vietu, kas ir labākā viņas karjerā.

Sevastovas rēķinā šobrīd ir 548 punkti.

Kā ziņots, pēdējās divas nedēļas Parīzē norisinājās Francijas atklātais čempionāts, kurā Sevastova nopelnīja 65 punktus par turnīra kvalifikācijas pārvarēšanu.

Šonedēļ Sevastova paredzējusi piedalīties Birmingemas WTA "International" sērijas turnīra pamatsacensībās, kur pirmās kārtas mačā tiksies ar beļģieti Janīnu Vikmeijeri.

No pārējām Latvijas tenisistēm vienspēļu rangā Irina Kuzmina atguvusi divas vietas un ieņem 337.vietu, Līga Dekmeijere zaudējusi 124 pozīcijas un patlaban ierindojas 743.vietā, Diāna Marcinkēviča pakāpusies par 103 pozīcijām, šobrīd ieņemot 850.vietu, kas ir augstākā vieta viņas karjerā.

Kā jau ziņots, WTA vienspēļu rangā debitējusi arī Latvijas tenisiste Alīna Jerjomina, kas ar 12 punktiem šobrīd ieņem 951.vietu.

Ranga pirmajā trijniekā būtiskas izmaiņas nav notikušas - pirmo pozīciju saglabā krieviete Dināra Safina, kurai seko Serēna Viljamsa no ASV un viņas māsa Venusa Viljamsa. Savukārt Francijas atklātā čempionāta uzvarētāja Svetlana Kuzņecova no Krievijas pakāpusies par divām vietām un šobrīd ieņem piekto vietu.

Savukārt dubultspēļu rangā Dekmeijere pakāpās uz 64.vietu, kas ir augstākā viņas karjerā, Kuzmina saglabāja 212.vietu, Sevastova atguva četras vietas un tagad ieņem 268.pozīciju, bet Marcinkēviča zaudēja vienu pozīciju un ieņem 755.vietu.

Pievieno komentāru

Sports