Sevastova WTA rangā pakāpjas līdz 125. pozīcijai

WTA sieviešu tenisa vienspēļu ranga tabulā pirmdien par 37 pozīcijām pakāpusies Liepājas tenisiste Anastasija Sevastova, sasniedzot 125.vietu, kas ir labākā pozīcija viņas karjerā.

Sevastovas rēķinā šobrīd ir 532 punkti.

Jau ziņots, ka pagājušajā nedēļā Sevastova piedalījās prestižākās ITF kategorijas turnīrā Johannesburgā, izcīnot uzvaras visos mačos un iegūstot 150 punktus, kas ir lielākais punktu skaits, ko Sevastova jebkad spējusi nopelnīt viena turnīra laikā.

Vēl marta vidū Sevastova WTA rangā atradās 190.vietā, un kopš tā laika Latvijas tenisiste gandrīz katru nedēļu tajā ir tikai kāpusi uz augšu, sasniedzot jaunas augstākās pozīcijas.

No pārējām Latvijas tenisistēm vienspēļu rangā Irina Kuzmina atguvusi divas pozīcijas un šobrīd ieņem 343.vietu, Līga Dekmeijere zaudējusi astoņas pozīcijas un atrodas 628.vietā, savukārt Diāna Marcinkēviča pakāpusies divas pozīcijas augstāk un patlaban ieņem 938.pozīciju, kas viņai arī ir augstākā karjerā.

Tikmēr ranga augšdaļā izmaiņas nav notikušas - pirmo pozīciju saglabā krieviete Dināra Safina, kurai seko Serēna Viljamsa no ASV un cita krieviete Jeļena Dementjeva. Pirmajā desmitniekā vienīgo kāpumu veikusi Svetlana Kuzņecova no Krievijas, kura pagājušajā nedēļā uzvarēja Štutgartes "Premier" kategorijas turnīrā. Nedēļas laikā Kuzņecova no devītās pozīcijas pakāpusies uz astoto, apsteidzot Viktoriju Azarenku no Baltkrievijas.

Savukārt dubultspēļu rangā Dekmeijere saglabāja 66.vietu, kas ir augstākā viņas karjerā. Kuzmina pakāpusies par vienu pozīciju un ieņem 215.vietu, bet Sevastova pēc iekļūšanas arī Johannesburgas dubultspēļu sacensību finālā pakāpusies par 118 vietām un šajā rangā ieņem 267.pozīciju, kas arī pārliecinoši augstākā vieta viņas karjerā. Rekordu sasniegusi arī Marcinkēviča, kura pakāpusies par septiņām vietām un šonedēļ ieņem 752.pozīciju.

Pievieno komentāru

Sports