Sevastova WTA rangā noslīd par vienu pozīciju uz 96.vietu

Latvijas šī brīža labākā tenisiste, liepājniece Anastasija Sevastova jaunākajā WTA rangu tabulā zaudējusi vienu pozīciju un pašlaik ieņem 96.vietu.

No pārējām Latvijas tenisistēm vienspēļu rangā Irina Kuzmina zaudējusi sešas vietas un ieņem 434.pozīciju, Diāna Marcinkēviča noslīdējusi par septiņām pozīcijām un tagad ieņem 650.vietu, bet Līga Dekmeijere zaudējusi vienu pozīciju un patlaban ierindojas 820.vietā.

WTA vienspēļu rangā atrodas arī Latvijas tenisiste Alīna Jerjomina, kas zaudējusi trīs pozīciju un patlaban atrodas 914.vietā.

Ranga galvgalī būtiskas izmaiņas nav notikušas - pirmo pozīciju joprojām saglabā Dināra Safina no Krievijas, kurai seko Serēna Viljamsa no ASV un viņas māsa Venusa Viljamsa. Safinas kontā šobrīd ir 9810 punkti, bet Serēnai Viljamsai ir 8907 punkti.

Savukārt dubultspēļu rangā Dekmeijere atguvusi trīs vietas un atrodas 71.pozīcijā, Sevastova pakāpusies par 28 vietām un tagad ieņem 195 pozīciju, kas ir labākā viņas karjerā. Kuzmina saglabāja 268.pozīciju, bet Marcinkēviča zaudējusi trīs vietas un ieņem 584.pozīciju.

Pievieno komentāru

Sports