Sevastova WTA rangā nokrīt uz 81.pozīciju; pirmajā vietā atgriežas Safina

Latvijas šī brīža labākā tenisiste, liepājniece Anastasija Sevastova jaunākajā WTA rangu tabulā zaudējusi vienu pozīciju un šobrīd atrodas 81.vietā.

Sevastovas rēķinā pašlaik ir 798 reitinga punkti.

No pārējām Latvijas tenisistēm visaugstāk vienspēļu rangā joprojām atrodas Irina Kuzmina, kura atguvusi sešas pozīcijas un šobrīd atrodas 563.vietā. Tikmēr Diāna Marcinkēviča WTA vienspēļu rangā atguvusi 41 vietu, atgriežoties pirmajā sešsimtniekā, un šonedēļ ieņem 564.pozīciju.

Alīna Jerjomina pakāpusies vēl par astoņām pozīcijām un tagad atrodas savas karjeras augstākajā, 812.vietā, apsteidzot Līgu Dekmeijeri, kura nedēļas laikā pakāpusies par piecām vietām un šobrīd ieņem tikai 861.pozīciju.

Izmaiņas arī šonedēļ skārušas ranga pirmo desmitnieku. Līderpozīciju WTA vienspēļu rangā atguva krieviete Dināra Safina, bet uz otro vietu nokrita Serēna Viljamsa no ASV, kurai seko cita krieviete Svetlana Kuzņecova.

Kāpumu piedzīvoja arī dāniete Karolīna Vozņacki, kas no sestās pozīcijas pakāpusies uz ceturto, kā arī baltkrieviete Viktorija Azarenka, kas atguvusi divas vietas un tagad atrodas sestajā pozīcijā. Tikmēr amerikāniete Venusa Viljamsa no ceturtās vietas atkritusi jau uz septīto pozīciju, bet krieviete Vera Zvonarjova zaudējusi divas vietas, šobrīd ieņemot devīto vietu.

Savukārt WTA dubultspēļu reitingā Dekmeijere nedēļas laikā saglabājusi 67.vietu, Sevastova atguvusi divas pozīcijas un patlaban atrodas 224.vietā, Kuzmina spējusi pakāpties no 317. uz 304.pozīciju, bet Marcinkēviča pasaules rangā atguvusi trīs vietas, šobrīd ieņemto 595.pozīciju.

Dubultspēļu rangā atrodas arī Jerjomina, kas nedēļas laikā zaudējusi divas vietas un šobrīd atrodas 985.pozīcijā.

Pievieno komentāru

Sports