Sevastova WTA rangā ieņem augstāko vietu karjerā

Liepājas tenisiste Anastasija Sevastova pirmdien publicētajā WTA rangu tabulā pakāpusies par vēl sešām pozīcijām un šobrīd pasaules rangā ieņem 183.vietu, kas ir līdz šim labākais sasniegums viņas karjerā.

Sevastovas rēķinā šobrīd ir 322 punkti.

No pārējām Latvijas tenisistēm Irina Kuzmina pakāpusies par vienu pozīciju un šobrīd ieņem 344.vietu, Līga Dekmeijere zaudējusi trīs pozīcijas un atrodas 609.vietā, savukārt Diāna Marcinkēviča pakāpusies desmit pozīcijas augstāk un patlaban ieņem 948.pozīciju.

Ranga augšdaļā notikusi viena izmaiņa - pirmajā vietā joprojām atrodas Austrālijas atklātā čempionāta uzvarētāja Serēna Viljamsa no ASV, kurai seko krieviete Dināra Safina, taču uz trešo vietu pakāpusies cita krieviete Jeļena Dementjeva, kura apsteigusi serbieti Jeļenu Jankoviču.

Pirmajā desmitniekā iekļuvusi 19 gadus vecā Baltkrievijas sportiste Viktorija Azarenka, kas sestdien uzvarēja Maiami "Premier" sērijas tenisa turnīrā. Azarenka patlaban atrodas astotajā vietā, kas ir augstākā pozīcija viņas karjerā.

Savukārt dubultspēļu rangā Dekmeijere noslīdējusi par vienu pozīciju un tagad atrodas 86.vietā, Kuzmina zaudējusi piecas vietas, ieņemot 219.pozīciju, bet Sevastova atguvusi vēl 43 pozīcijas un patlaban ieņem 392.vietu, kas ir augstākā vieta viņas karjerā. Savukārt Marcinkēviča atguvusi vienu vietu un jaunākajā rangā atrodas 767.pozīcijā.

Aizvadītajā nedēļā Sevastova sekmīgi piedalījās Lapalmas ITF 25 000 sērijas turnīrā, kur vienspēļu sacensību finālā viņa ar rezultātu 4-6, 6-1, 6-1 pieveica Slovākijas pārstāvi Kristīnu Kučovu, nopelnot 50 reitinga punktus.

Savukārt dubultspēļu turnīrā Sevastova pārī ar Kučovu pusfināla mačā ar 6-7 (3:7), 3-6 piekāpās spēcīgākajai grieķietei Eleni Danilidu un Jasmīnai Vērai no Vācijas.

Dubultspēļu rangā Sevastova nopelnīja 24 reitinga punktus.

Šonedēļ Sevastova piedalās "MPS Group Championships International" sērijas turnīrā Maiami, kurā jau pārvarējusi kvalifikācijas sacensību otro kārtu, nopelnot desmit WTA ranga punktus.

Pievieno komentāru

Sports