Sevastova WTA rangā gadu noslēdz 79.vietā

Latvijas šī brīža labākā tenisiste Anastasija Sevastova gada pēdējā WTA rangu tabulā saglabājusi 79.vietu, kas ir viņas labākais sasniegums profesionālajā karjerā.

Sevastovas rēķinā pašlaik ir 802 reitinga punkti.

Kā ziņots, Sevastova decembrī tika atzīta par labāko šī gada Latvijas tenisisti un "Latvijas Gada balvas sportā 2009" svinīgajā pasniegšanas ceremonijā ieguva gada uzlecošās zvaigznes titulu.

No pārējām Latvijas tenisistēm WTA vienspēļu rangā Diāna Marcinkēviča pakāpās par divām pozīcijām un tagad ieņem 518.vietu, savukārt Irina Kuzmina nedēļas laikā atguvusi vienu vietu un atrodas 547.vietā.

Divas pozīcijas atguvusi arī Alīna Jerjomina, kas tagad ieņem 785.vietu, savukārt Līga Dekmeijere nedēļas laikā zaudējusi vienu pozīciju un tagad ieņem 824.pozīciju.

Ranga vadošo sportistu vidū pirmajā desmitniekā izmaiņas šogad vairs nenotika. Pirmajā vietā gadu noslēgusi amerikāniete Serēna Viljamsa, otro vietu ieņem krieviete Dināra Safina, kurai seko cita krieviete Svetlana Kuzņecova.

Tikmēr WTA dubultspēļu reitingā Dekmeijere gadu noslēgusi 68.vietā, savukārt Sevastova pēdējā nedēļā pakāpusies par vienu pozīciju un tagad ieņem 246.pozīciju, bet Kuzmina atguvusi divas vietas un atrodas 298.vietā.

Marcinkēviča nedēļas laikā zaudējusi vienu vietu un atrodas 555.pozīcijā, savukārt Jerjomina noslīdējusi par vienu vietu un ierindojas 770.pozīcijā.

Pievieno komentāru

Sports