Sevastova WTA rangā atkāpjas par trijām pozīcijām

Liepājas tenisiste Anastasija Sevastova pirmdien publicētajā jaunākajā WTA rangu tabulā zaudējusi trīs pozīcijas un tagad ieņem 193.vietu.

Jaunākajā rangā Sevastovai ir 312 punkti.

Pagājušajā nedēļā latviete turnīros nestartēja, savukārt šonedēļ Sevastova startēs Vācijas pilsētas Biberahas ITF 50 000 sērijas turnīrā. Viņas pirmās kārtas pretiniece pagaidām vēl nav zināma.

No pārējām Latvijas tenisistēm Irina Kuzmina pakāpusies par trīs vietām un tagad ieņem 341.pozīciju, Līga Dekmeijere zaudējusi trīs pozīcijas un tagad ieņem 603.vietu, savukārt Diāna Marcinkēviča atguvusi divas pozīcijas, kas viņai dod 968.vietu.

Ranga augšdaļā izmaiņas nav notikušas - pirmajā vietā atrodas Austrālijas atklātā čempionāta uzvarētāja Serēna Viljamsa no ASV, kurai seko krieviete Dināra Safina un serbiete Jeļena Jankoviča.

Par vienu pozīciju pakāpusies Serēnas Viljamsas māsa Venusa, kas pagājušajā nedēļā uzvarēja Dubaijas WTA "Premier" sērijas turnīrā. Vecākā no Viljamsām atguva vienu pozīciju un tagad ieņem piekto pozīciju. Par vienu vietu pakāpusies arī serbiete Ana Ivanoviča, kas šonedēļ ieņem septīto vietu.

Savukārt otrajā desmitniekā par trīs vietām uz 11.pozīciju pakāpusies jaunā Baltkrievijas tenisiste Viktorija Azarenka, kura pagājušajā nedēļā uzvarēja Memfisas WTA "International" sērijas turnīrā, bet igauniete Kaija Kanepe, kas Dubaijā sasniedza pusfinālu, pakāpusies par četrām pozīcijām un pirmo reizi karjerā sasniegusi 20.pozīciju.

Dubultspēļu rangā no Latvijas tenisistēm Dekmeijere atguvusi vienu vietu un tagad atrodas 87.pozīcijā. Kuzmina pakāpusies par vienu vietu un tagad ieņem 219.pozīciju, kas ir augstākā viņas karjerā. Sevastova zaudējusi divas vietas un nokritusi uz 443.pozīciju, bet Marcinkēviča zaudējusi vienu vietu un tagad atrodas 768.pozīcijā.

Pievieno komentāru

Sports