Sevastova Vimbldonas čempionātā būs izlikta ar 18. numuru

Francijas atklātajā čempionātā triumfējusī Latvijas tenisiste Aļona Ostapenko gada trešajā "Grand Slam" turnīrā, kas nākamajā nedēļā sāksies Vimbldonā, būs izlikta ar 13.numuru, trešdien pavēstīja organizatori.

Tikmēr otrai Latvijas tenisistei Anastasijai Sevastovai pamatturnīrā būs 18.numurs, raksta LETA.

Ostapenko starp izliktajām tenisistēm "Grand Slam" sacensībās būs otro reizi karjerā - pērn būšana starp 32 potenciālajām favorītēm viņu neglāba no zaudējuma Francijas atklātā čempionāta pirmajā kārtā. Savukārt Sevastova šādu statusu ieguvusi trešajā "Grand Slam" turnīrā pēc kārtas, iepriekšējos divos šogad sasniedzot trešo kārtu.

Izliktās tenisistes statuss nozīmē, ka pirmajās divās kārtās nav iespējams spēkoties ar rangā augstāk esošām konkurentēm. Kaut ierasti Vimbldonā, izsējot spēlētājus, tiek ņemti vērā arī viņu iepriekšējie sasniegumi zāles seguma kortos, šoreiz dāmu turnīrā tenisistes izkārtotas pēc pasaules ranga. Savukārt vīriem ranga otrajā vietā esošais Rafaels Nadals būs izlikts vien ar ceturto numuru un veikti arī citi pārkārtojumi starp izliktajiem tenisistiem.

Vīriešu vienspēlēs ar pirmo numuru ir izlikts ATP pasaules ranga līderis Endijs Marejs no Lielbritānijas, bet otrais numurs ticis serbam Novakam Džokovičam, kuri līdz ar to nevarēs savā starpā tikties līdz finālam. Tikmēr dāmām divas galvenās favorītes "uz papīra" būs vāciete Angelika Kerbere un Simona Halepa no Rumānijas.

Vimbldonas čempionātā ar aizsargāto rangu piedalīsies arī Latvijas vīru tenisists Ernests Gulbis.

Latvijas sportisti savus pretiniekus pamatturnīra pirmajā kārtā uzzinās piektdien gaidāmajā izlozē, bet sacensības sāksies nākamajā pirmdienā.


Pievieno komentāru

Sports