Sevastova un dekrētā ejošā Minella zaudē Vimbldonas turnīra pirmajā kārtā

Latvijas tenisiste Anastasija Sevastova un Mendija Minella no Luksemburgas, kura pēc šī turnīra dosies dekrēta atvaļinājumā, ceturtdien piedzīvoja neveiksmi Vimbldonas turnīra sieviešu dubultspēļu pirmās kārtas mačā.

Latvijas un Luksemburgas duets ar rezultātu 1-6, 6-7 (2:7) kapitulēja turcietei Ipekai Sojlu un Varatčajai Vongteančajai no Taizemes, raksta LETA.

Kaut Sevastova un Minella "sausā" uzvarēja spēles pirmo geimu, viņas piekāpās nākamajos septiņos un smagi zaudēja pirmo setu. Otrajā geimā katrs duets veica pa vienam breikam. Kaut desmitajā un 12.geimā Latvijas un Luksemburgas pāris atvairīja kopā trīs mačbumbas, viņas panāca taibreiku, bet tajā samierinājās ar neveiksmi.

Līdz ar to Sevastova turnīru noslēdza ar desmit dubultspēļu ranga punktiem.

Pašlaik dubultspēļu rangā Sevastova ir 153.vietā, Minella atrodama 97.pozīcijā, Olaru ir 53.vietā, bet Savčuka - 46.pozīcijā.

Sevastova līdz šim tikai trīs reizes karjerā spējusi pārvarēt dubultspēļu pirmo kārtu "Grand Slam" sacensībās.

Kā vēstīts, Minella Vimbldonas čempionātā piedalījās piektajā grūtniecības mēnesī un jau iepriekš šomēnes pavēstīja, ka šīs ir viņa pēdējās sacensības šosezon.

Vēlāk ceturtdien dubultspēles sāks arī Latvijas pirmā rakete Aļona Ostapenko, kura pārī ar pieredzējušo amerikānieti Rakelu Atavo spēkosies ar Lielbritānijas tenisistēm Džoselinu Reju un Loru Robsoni.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka Ostapenko sasniegusi trešo kārtu sieviešu vienspēlēs, kamēr Sevastova trešdien zaudēja otrajā kārtā. Tikmēr otrās kārtas maču vīriešu vienspēlēs ceturtdien aizvada Ernests Gulbis.

Pievieno komentāru

Sports