Sevastova turpina kāpt WTA rangā, sasniedzot jau 81. pozīciju

Latvijas šī brīža labākā tenisiste, liepājniece Anastasija Sevastova jaunākajā WTA rangu tabulā pakāpusies par divām vietām un pašlaik ieņem 81.vietu, kas ir viņas karjeras augstākais sasniegums.

Sevastova aizvadītajā nedēļā piedalījās Seulas WTA "International" sērijas turnīrā, kur iekļuva otrajā kārtā, kas latvietei garantēja 30 punktus WTA rangā.

Tāpat jau zināms, ka nākamajā nedēļā viņai rangā klāt nāks astoņi punkti WTA rangā, jo pagājušajā nedēļā viņa piedalījās arī Tokijas WTA "Premier" turnīra kvalifikācijā, kur arī zaudēja otrajā kārtā.
Sevastovas rēķinā šobrīd ir 790 punkti.

No pārējām Latvijas tenisistēm vienspēļu rangā Irina Kuzmina zaudējusi divas vietas un patlaban ieņem 489.pozīciju, Diāna Marcinkēviča zaudējusi trīs pozīcijas un tagad ieņem 634.vietu, bet Līga Dekmeijere atguvusi 73 pozīcijas un patlaban ierindojas 769.vietā.

WTA vienspēļu rangā atrodas arī Latvijas tenisiste Alīna Jerjomina, kas pakāpusies par 52 pozīcijām un patlaban atrodas 840.vietā, kas ir augstākā viņas karjerā.

Ranga augšgalā būtiskas izmaiņas nav notikušas - pirmo pozīciju joprojām saglabā Dināra Safina no Krievijas, kurai seko Serēna Viljamsa no ASV un viņas māsa Venusa Viljamsa. Safinas kontā šobrīd ir 8340 punkti, bet Serēnai Viljamsai ir 7807 punkti.

Savukārt dubultspēļu rangā Dekmeijere zaudējusi piecas pozīcijas un atkritusi uz 75.vietu, Sevastova saglabājusi 225.pozīciju, Kuzmina zaudējusi divas vietas un tagad atrodas 304.pozīcijā, bet Marcinkēviča zaudējusi astoņas vietas un ieņem 573.pozīciju.

Pievieno komentāru

Sports