Sevastova sasniedz 80.pozīciju WTA vienspēļu rangā

Pirmdien atjaunotajā WTA rangu tabulā savas karjeras augstāko pozīciju vienspēļu reitingā atkal sasniedza Latvijas vadošā tenisiste Anastasija Sevastova, kura nedēļas laikā pakāpusies par divām pozīcijām un tagad ieņem 80.vietu.

Sevastovas rēķinā pašlaik ir 798 reitinga punkti.

No pārējām Latvijas tenisistēm visaugstāk vienspēļu rangā joprojām atrodas Irina Kuzmina, kura atguvusi vienu pozīciju un šobrīd atrodas 569.vietā. Tikmēr Diāna Marcinkēviča WTA vienspēļu rangā zaudējusi astoņas vietas, izkrītot no pirmā sešsimtnieka, un šonedēļ ieņem 605.pozīciju.

Alīna Jerjomina pakāpusies vēl par 15 pozīcijām un tagad atrodas savas karjeras augstākajā, 820.vietā, apsteidzot Līgu Dekmeijeri, kura nedēļas laikā nokritusi par 74 vietām un šobrīd ieņem tikai 866.pozīciju.

Izmaiņas arī šonedēļ skārušas ranga pirmo desmitnieku. Līderpozīciju WTA vienspēļu rangā saglabāja amerikāniete Serēna Viljamsa, kurai seko Krievijas tenisiste Dināra Safina, bet kāpumu turpina cita krieviete Svetlana Kuzņecova, kurai nedēļas laikā izdevies apsteigt ASV tenisisti Venusu Viljamsu un pakāpties uz trešo pozīciju.

Savukārt dubultspēļu rangā ielauzties izdevies Jerjominai, kura tagad ar astoņiem punktiem atrodas 983.vietā.

Tikmēr Dekmeijere WTA dubultspēļu reitingā nedēļas laikā atguvusi astoņas pozīcijas un šobrīd ieņem 67.vietu, Sevastova zaudējusi vēl divas pozīcijas un patlaban atrodas 226.vietā, Kuzmina spējusi pakāpties no 320. uz 317.pozīciju, bet Marcinkēviča pasaules rangā zaudējusi 31 vietu, atkrītot uz 598.pozīciju.

Pievieno komentāru

Sports