Sevastova pirmoreiz iekļūst WTA ranga pirmajā simtniekā

WTA sieviešu tenisa vienspēļu ranga tabulā pirmdien Latvijas šī brīža labākā tenisiste Anastasija Sevastova pirmoreiz iekļuvusi simts labāko sportistu vidū, pašlaik ieņemot 99.pozīciju.

Sevastovas kontā šobrīd ir 696 punkti, un Latvijas tenisistei izdevies kāpums par sešām pozīcijām.
Jau ziņots, ka pagājušajā nedēļā Sevastova sekmīgi startēja prestižajā Zagrebas ITF 75 000 sērijas turnīrā, piedzīvojot zaudējumu vienīgi finālmačā un nopelnot 90 WTA vienspēļu ranga punktus.

No pārējām Latvijas tenisistēm vienspēļu rangā Irina Kuzmina zaudējusi 19 vietas un ieņem 372.pozīciju, Līga Dekmeijere zaudējusi 72 pozīcijas un patlaban ierindojas 789.vietā, bet Diāna Marcinkēviča atguvusi septiņas pozīcijas, šobrīd ieņemot 830.vietu.

WTA vienspēļu rangā atrodas arī Latvijas tenisiste Alīna Jerjomina, kas atguvusi piecas pozīcijas un patlaban atrodas 964.vietā.

Ranga galvgalī būtiskas izmaiņas nav notikušas - pirmo pozīciju joprojām saglabā Vimbldonas čempionāta pusfināliste Dināra Safina no Krievijas, kurai seko Vimbldonas čempionāta uzvarētāja Serēna Viljamsa no ASV un viņas māsa Venusa Viljamsa. Safinas kontā šobrīd ir 10 521 punkts, bet Serēnai Viljamsai ir 8758 punkti.

Savukārt dubultspēļu rangā Dekmeijere saglabājusi 69.pozīciju, bet Kuzmina pakāpusies par četrām vietām un tagad atrodas 193.pozīcijā, kas ir augstākā viņas karjerā. Sevastova zaudējusi trīs pozīcijas un ieņem 220.vietu, bet Marcinkēviča zaudēja trīs pozīcijas un atrodas 780.vietā.

Pievieno komentāru

Sports