Sevastova pieveic ķīnieti Dzjindzjinu un iekļūst Guandžou WTA "International" turnīra otrajā kārtā

Latvijas labākā tenisiste, liepājniece Anastasija Sevastova Guandžou WTA "International" sērijas turnīra pamatsacensību pirmās kārtas mačā ar rezultātu 6-4, 6-2 pārliecinoši pieveica ķīnieti Dzjindzjinu Lu.

Pirmajā setā Sevastova atradās zaudētājas lomā ar 1-4, tomēr turpinājumā spēja pārņemt iniciatīvu un uzvarēja piecus geimus pēc kārtas, triumfējot visā setā.

Pirms otrā seta sākuma maču uz apmēram 20 minūtēm pārtrauca lietus, bet pēc tā atsākšanās Sevastova turpināja spēlēt ļoti pārliecinoši un stundas un 11 minūšu laikā pieveica Dzjindzjinu.

Par pirmās kārtas pārvarēšanu Sevastova jau nopelnījusi 30 punktus WTA vienspēļu reitingā.

Nākamajā kārtā Sevastova spēkosies ar Anavelu Medinu Garigesu no Spānijas, kura izlikta ar pirmo numuru, vai japāņu veterāni Kimiko Dati.

Kā ziņots, WTA pasaules rangā Sevastova šobrīd atrodas 95.vietā, kas ir atkārtota augstākā viņas karjerā, bet speciālo ielūgumu saņēmusī Dzjindzjina ieņem 188.pozīciju.

Abas tenisistes līdz šim savā starpā bija tikušās vienu reizi - šogad Lapalmas ITF 25 000 sērijas turnīra vienspēļu sacensību pusfinālā Sevastova svinēja uzvaru ar rezultātu 7-5, 6-3.

Pievieno komentāru

Sports