Sevastova piedzīvo zaudējumu Seulas WTA turnīra otrajā kārtā

Latvijas labākā tenisiste, liepājniece Anastasija Sevastova ceturtdien Seulas WTA "International" sērijas turnīra pamatsacensību otrajā kārtā ar 5-7, 1-6 piekāpās Krievijas sportistei Verai Dušvinai.

Pirmā seta gaitā Sevastova nonāca zaudētājos ar 0-5, tomēr spēja izlīdzināt spēli un panākt 5-5. Seta izskaņā gan veiksmīgāk darbojās Duševina, kas uzvarēja pēdējos divus geimus un visu pirmo setu. Savukārt otrajā setā krieviete darbojās daudz pārliecinošāk un triumfēja ar 6-1, iekļūstot sacensību ceturtdaļfinālā.

Pirmā seta pirmajā geimā Sevastovai bija divas breikbumbas, taču tās netika izmantotas, bet turpinājumā laukumā dominēja ar septīto numuru izsētā Duševina, kas jau otrajā geimā, servējot Sevastovai, izvirzījās vadībā ar 40:0 un panāca 2-0. Arī nākamajos trīs geimos pārāka bija Krievijas sportiste, kas spēja panākt 5-0, tomēr Sevastova nepadevās.

Sevastovai septītajā un devītajā geimā izdevās uzvarēt pie pretinieces serves, kā arī servējot pašai un rezultāts pēc desmit geimiem kļuva neizšķirts 5-5. Nākamos divus geimus prasmīgāk aizvadīja pieredzējušākā Krievijas tenisiste, triumfējot pirmajā setā ar 7-5.

Otrajā setā pirmajos divos geimos spēlētājas uzvarēja pie pretinieces serves, bet turpinājumā labāk laukumā darbojās Duševina, kas triumfēja piecos geimos pēc kārtas, svinot uzvaru setā ar 6-1 un visā mačā.

Jau ziņots, ka pirmajā kārtā latviete ar rezultātu 6-2, 7-5 pieveica Franciju pārstāvošo Matildi Jūhansoni, bet Duševina ar 6-3, 6-1 pārspēja polieti Uršulu Radvansku.

WTA rangā Sevastova šonedēļ atrodas 83.vietā, kas ir augstākā viņas karjerā, bet Duševina ieņem 50.pozīciju. Abas tenisistes līdz šim savā starpā nav tikušās.

Turnīra ceturtdaļfinālā Duševina spēkosies ar tautieti Mariju Kiriļenko.

Par pirmās kārtas pārvarēšanu Sevastova nopelnījusi 30 WTA ranga punktus.

Jau ziņots, ka aizvadītajā nedēļā Sevastova startēja Guandžou WTA "International" sērijas turnīrā, iekļūstot ceturtdaļfinālā, kur ar 4-6, 2-6 atzina ar astoto numuru izsētās itālietes Albertas Briantes pārākumu.