Sevastova pārvar Bronksas ITF 100 000 turnīra pirmo kārtu gan vienspēlēs, gan dubultspēlēs

Latvijas vadošā tenisiste, liepājniece Anastasija Sevastova otrdien ar divām uzvarām iesāka Bronksas ITF 100 000 sērijas turnīra pamatsacensības, pārvarot pirmo kārtu gan vienspēļu, gan dubultspēļu sacensībās.

Vienspēlēs Sevastova, kura izsēto dalībnieču vidū šajā turnīrā neiekļuva, pirmajā kārtā ar rezultātu 6-1, 6-2 sakāva ar trešo numuru izlikto Petru Kvitovu no Čehijas. Sevastova WTA vienspēļu rangā patlaban ieņem 95.pozīciju, bet Kvitova atrodas 69.vietā.

Otrajā kārtā Latvijas tenisistei pretī stāsies mājiniece Džūlija Kouena, kura WTA rangu tabulā šonedēļ ieņem 355. pozīciju.

Par pirmās kārtas pārvarēšanu Sevastovai pienākas 20 punkti WTA vienspēļu reitingā.

Daudz smagāka cīņa Sevastovai otrdien bija dubultspēļu sacensībās, kurās viņa šoreiz startē pārī ar Slovēnijas sportisti Masu Zecu-Peskiriču. Pirmās kārtas mačā Sevastova/Zeca-Peskiriča ar rezultātu 6-7 (6:8), 6-4, 10:3 pārspēja kanādieti Stefāniju Dibuā un amerikānieti Kristīnu Fusano.

Otrajā kārtā, kas vienlaicīgi būs arī ceturtdaļfināls, Latvijas un Slovēnijas apvienotajam duetam būs jāstājas pretī turnīra favorītēm, vācietei Annai-Lēnai Grēnefeldei un ASV tenisistei Vanjai Kingai.

Iekļūstot ceturtdaļfinālā, gan Sevastova, gan Zeca-Peskiriča nodrošinājusi sev 40 punktus WTA dubultspēļu rangā.

Pievieno komentāru

Sports