Sevastova/Palkina izcīna smagu uzvaru Kuneo ITF 100 000 sērijas turnīra dubultspēļu pirmajā kārtā

Latvijas labākā tenisiste, liepājniece Anastasija Sevastova otrdien Itālijas pilsētas Kuneo ITF 100 000 sērijas turnīrā pārī ar Kirgizstānas sportisti Kseniju Palkinu smagā cīņā pārvarēja dubultspēļu sacensību pirmo kārtu.

Pirmās kārtas mačā Sevastova/Palkina ar rezultātu 4-6, 6-4, 10:7 pārspēja Natāliju Luftu no Vācijas un Vivjēnu Vjerinu no Itālijas.

Otrajā kārtā, kas vienlaicīgi būs arī ceturtdaļfināls, Latvijas un Kirgizstānas apvienotajam duetam būs jātiekas ar Polonu Hercogu no Slovēnijas un Petru Martiču no Horvātijas, kuras pirmajā kārtā ar 6-4, 6-3 negaidīti apspēlēja ar ceturto numuru izlikto pāri - Itālijas tenisisti Albertu Brianti un vācieti Jūliju Šrufu.

Par dubultspēļu sacensību pirmās kārtas pārvarēšanu gan Sevastovai, gan Palkinai WTA dubultspēļu rangā pienākas 36 punkti.

Kā ziņots, Sevastova otrdien pārvarēja arī Kuneo turnīra vienspēļu sacensību pirmo kārtu.

Latvijas vadošā tenisiste, kura WTA rangā šobrīd ieņem 126.vietu, pirmās kārtas mačā ar rezultātu 7-5, 6-4 pieveica Rumānijas sportisti Irinu-Kamēliju Begu, kas WTA reitingā atrodas 170.pozīcijā.

Otrajā kārtā Sevastovas pretiniece būs itālietes Karinas Knapas un ar trešo numuru izliktās rumānietes Edinas Galovicas mača uzvarētāja.

Par iekļūšanu vienspēļu sacensību otrajā kārtā Sevastova jau nopelnījusi 18 punktus WTA vienspēļu rangā.

Pievieno komentāru

Sports