Sevastova izcīna vēl divas uzvaras Johannesburgas turnīrā

Johannesburgas ITF 100 000 sērijas turnīru ceturtdien veiksmīgi turpināja Liepājas tenisiste Anastasija Sevastova, kura izcīnīja vēl pa vienai uzvarai gan vienspēļu, gan dubultspēļu sacensībās.

Vienspēļu sacensību otrās kārtas mačā Latvijas sportiste ar 7-5, 6-3 pārspēja DĀR tenisisti Kristiju Potgīteri, iekļūstot turnīra trešajā kārtā, kas vienlaicīgi būs arī ceturtdaļfināls.

Sevastova, kas vienspēļu turnīrā izlikta ar ceturto numuru, WTA pasaules rangā patlaban ieņem 162.vietu, bet Potgītere, kura pamatturnīrā iekļuva, pateicoties īpašajam ielūgumam jeb "wild card", WTA rangā šobrīd neatrodas.

Jau ziņots, ka vienspēļu sacensību pirmajā kārtā Latvijas tenisiste ar rezultātu 6-1, 6-4 pieveica ASV sportisti Līnu Litvaku.

Nākamajā vienspēļu turnīra kārtā Sevastovai pretī stāsies cita amerikāņu tenisiste Lorena Albanīsa, kura Johannesburgas turnīrā izlikta ar piekto numuru un WTA vienspēļu rangā šobrīd ieņem 175.pozīciju.

Par iekļūšanu trešajā kārtā Sevastova jau ir nopelnījusi 40 WTA reitinga punktus.

Savukārt dubulstspēļu turnīra otrajā kārtā, kas vienlaicīgi bija arī ceturtdaļfināls, Sevastova pārī ar Kristīnu Kučovu no Slovākijas ar rezultātu 6-1, 1-6, 12:10 pārspēja DĀR sportisti Natāliju Grandīnu un čehieti Evu Hrdinovu, kuras turnīrā bija izliktas ar otro numuru.

Jau ziņots, ka dubultspēļu sacensību pirmajā kārtā Sevastova/Kučova rezultātu 2-6, 6-3, 10:7 pieveica itālieti Silviju Disderi un Beļģijas sportisti Tamarīnu Hendleri.

Pusfinālā Latvijas un Slovākijas apvienotais duets mērosies spēkiem ar divām mājiniecēm - Lizānu Duplesī, kā arī Kristiju Potgīteri, kuru Sevastova jau sakāva vienspēļu turnīrā.

Par iekļūšanu pusfinālā Sevastova WTA dubultspēļu rangā sev garantējusi jau 80 punktus.

Pievieno komentāru

Sports