Sevastova iekļūst Johannesburgas ITF 100 000 sērijas turnīra vienspēļu finālā

Latvijas vadošā tenisiste, liepājniece Anastasija Sevastova sestdien izcīnīja uzvaru Johannesburgas ITF 100 000 sērijas turnīra vienspēļu sacensību pusfināla mačā.

Pusfināla mačā ar ceturto numuru izliktā Sevastova ar rezultātu 6-4, 6-3 pieveica ar sesto numuru izsēto Slovākijas sportisti Kristīnu Kučovu, ar kuru latviete kopā spēlē Johannesburgas turnīra dubultspēļu sacensībās.

Sevastova WTA vienspēļu reitingā šobrīd atrodas 162.vietā, bet Kučova ieņem 177.pozīciju.
Par iekļūšanu finālā Sevastova jau ir nopelnījusi 110 WTA vienspēļu reitinga punktus.

Jau ziņots, ka vienspēļu sacensību pirmajā kārtā Latvijas tenisiste ar rezultātu 6-1, 6-4 pieveica ASV sportisti Ļenu Litvaku,otrajā kārtā ar 7-5, 6-3 pārspēja DĀR tenisisti Kristiju Potgīteri, bet ceturtdaļfinālā Sevastova ar rezultātu 7-6 (7:5), 7-6 (7:3) pieveica amerikāņu tenisisti Lorenu Albanīsu, kura izlikta ar piekto numuru.

Savukārt dubultspēļu turnīra finālā Sevastova/Kučova sestdien ar rezultātu 2-6, 6-2, 11:9 zaudēja Lielbritānijas sportistei Naomi Kevedejai un ukrainietei Ļesjai Curenko.

Par iekļūšanu finālā Sevastova WTA dubultspēļu rangā nopelnīja 110 punktus.

Jau ziņots, ka dubultspēļu sacensību pirmajā kārtā Sevastova/Kučova rezultātu 2-6, 6-3, 10:7 pieveica itālieti Silviju Disderi un Beļģijas sportisti Tamarīnu Hendleri, bet otrajā kārtā, kas vienlaicīgi bija arī ceturtdaļfināls, Latvijas un Slovākijas apvienotais duets ar 6-1, 1-6, 12:10 pārspēja DĀR sportisti Natāliju Grandīnu un čehieti Evu Hrdinovu, kuras turnīrā bija izliktas ar otro numuru. Savukārt pusfinālā Sevastova/Kučova ar rezultātu 6-0, 6-3 pārliecinoši pārspēja mājinieces Lizānu Duplesī un Potgīteri.

Pievieno komentāru

Sports